Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aramaki, Kutsal Ejder torpili ile Amiral olmuş işte.:D Yalnız Momo şu an Zoro'dan güçlü olabilir.:D

Aramaki, King ve Queen'i tekliyor. Momo Aramaki ile deli gibi savaşıyor. Momo'ya bak sen sırf babasının geni ile Zoro'yu geçiyor.:D
Bence burada yamatonun luffynin tayfasına girmesinin hazırlığı yapılıyor. Momo yamatoya wanoyu korumana gerek yok ben ve kızıl kınlar yeteriz, arkadaşının kardeşiyle denizlere açıl hayallerinizi gerçekleştirin diyecek ve yamato tayfanın yeni elemanı olacak.

500 bölümdür amiral savunuyoruz, yemiyoruz içmiyoruz defans yapıyoruz. Adam geliyor bir bölümde yerle bir ediyor amiral ağırlığını. Üzerine bir de "gerçek" yonkou ağırlığıyla çimento atıyor. Daha kimse amiralleri kurtaramaz arkadaşlar

Bence burada yamatonun luffynin tayfasına girmesinin hazırlığı yapılıyor. Momo yamatoya wanoyu korumana gerek yok ben ve kızıl kınlar yeteriz, arkadaşının kardeşiyle denizlere açıl hayallerinizi gerçekleştirin diyecek ve yamato tayfanın yeni elemanı olacak.
Ürküyorum...

Olayın momoyla veya wanoyla alakası yok ki zaten yamato gitmek istiyor ama luffy kabul etmemişti.Wano için kalmak gibi bir durumu yok.

Spoiler doğruysa sadece Orijinal 5 İmparator ve Amiral tartışmaları değil Shanks Mihawk tartışması da sona erer çünkü Mihawk'ın Haki salarak Amiral kaçırmasını mümkün görmüyorum.

Büyük bir olay bu sebepten tedbirli yaklaşmak lazım bu spoiler'a Oda bu kadar ezer mi Amiralerri bilemedim.
Hakisini gören Amiral R yapıyor ama Mihawk' hükümetin köpeği olmuş. Birde eşitler haydaaa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 37)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık