Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala Sentamaru diyon. Birinci o lafı da Sentamaru'dan sonra diyor. İkincisi Sentamaru zaten ortamda yokken oradan gitmeye çalışıyor. Sentamaru geldi diye değil. Teach savunacağım diye mantığını da bir kenara atıyon.

Teach, Denizcilerle anlaşma yapmış ve gemi bekliyor. Gemide Akainu değil de Koramiral'in biri olsa kaçacak değil. Gemide Akainu görünce yürüyün şerefsizler bunun için daha hazır değilim felan diyor. Yani bu kadar açık ifadelere bu kadar bahane bulmayın.
Aynen, orada BB yerine Shanks olacakta kaçacak, çok beklerdi Akainu.

Yeni kurulmuş korsan tayfa ve gücünü yeni almış, sınırlarını bilmeyen Teach...

Aynen, orada BB yerine Shanks olacakta kaçacak, çok beklerdi Akainu.

Yeni kurulmuş korsan tayfa ve gücünü yeni almış, sınırlarını bilmeyen Teach...
Siz Shanks'ı ne zannediyorsunuz ben anlamadım. Higuma'dan ayar yiyen (size göre) Shanks mı ''kaçmayacak'' sizin kaçma tanımlarınıza göre? Thatch'i öldüren BB'nin peşine düşmeyin karışmayın diyen Ace'i geri çekin diyen yine Shanks. Ortada dövüşmek için bir sebep yoksa tabii ki umursamaz ve geri çekilir, Higuma'da olduğu gibi.

BB'nin tayfası adama baskı yapıyor, diğer adaya gidelim sıkıldık burada beklemekten diye,

Tabii ki gidecekler oturup denizcilerle yok yere orada dövüşmek tam bir salaklık olurdu.

Denizci Amiralleri ile fark nedir peki diye sorarsak çok basit: Amirallerin görevi suçluları yakalamak, onlar korsanlar gibi istedikleri şeyi yapıp hazine peşine düşmezler. Yani Korsanlar kendilerine denizcileri hedef seçmezler, denizcilerle bir dertleri yok.

Tamam bu yüzlerce yıl öncenin olayı ama yani şimdi koskoca ülkede bir kişi bile yok muydu ''aga eyvallah ülkeyi korumak için duvar inşa ediyoruz ama altyapı ve kanalizasyon işini de çözmemiz gerek, ileride sıkıntı olur'' diyen? Hadi Water 7'a Aqua Laguna vuruyordu da o yüzden sular yükseliyordu. Wano bildiğin bilimsizlikten, geri kalmışlıktan, cehaletten sular altında kalmış.

Ortada saçma bir durum var bizimkiler gitsede bu çöpler Wanoyu koruyamaz Momo nesine güveniyorda koruyacam diyor onuda anlamıyorum bir amiral yeter oranın yönetimini ele geçirmek için en son giderken Mugiwara bayrağı asarlar artık.

Ortada saçma bir durum var bizimkiler gitsede bu çöpler Wanoyu koruyamaz Momo nesine güveniyorda koruyacam diyor onuda anlamıyorum bir amiral yeter oranın yönetimini ele geçirmek için en son giderken Mugiwara bayrağı asarlar artık.
Bay Y artık Shanks korkusundan gelemez diğer amiraller de başka dertlerle uğraşacakları için Wano'ya dadanmazlar. Wano'nun hiçbir izahı olmayan coğrafi yapısı da ekstra koruma sağlıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık