Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorumları okuyorum gece saat 2'den 5'e kadar @Montana liderliğinde amiral lobisi nasıl algı kasmış ama nasıl, yorumlarını okuyorum Allah Allah heralde Aramaki 1vs9 atmış sonrada Shanks ayar vermiş sanarsın.

A haber bunlarsan 3 kat daha objektif kalır.

1 dolar=17 Tl
@Montana göre 1 dolar 1 Tl ahahha :hhh:

Bak o kadar olay olmuş yine tüm 231 sayfa mihawk gücü vs tartışılıyor. Arkadaşlar itiraf edin rahatlayın hikaye umurunuzda değil siz sadece kim güçlü kim değil bunu merak ediyorsunuz.

Çizik atamazsın anlarım da savaşmayı reddeden karaktere çizik atamamak nedir anasını satayım. Lanet gelsin artık eğlenceli bile değil

Mihawk'a yatırım yapın derim. Öyle böyle güçlü çıkmayacak. Seri başından beri zirvesinde.

Shanks ile görüşürken mürettebatını sallamayıp kendisine tek kollusun işim olmaz diyecek bir babayiğit boş çıkmaz.

Yine binlerce sayfa konusu döner.

Yorumları okuyorum gece saat 2'den 5'e kadar @Montana liderliğinde amiral lobisi nasıl algı kasmış ama nasıl, yorumlarını okuyorum Allah Allah heralde Aramaki 1vs9 atmış sonrada Shanks ayar vermiş sanarsın.

A haber bunlarsan 3 kat daha objektif kalır.

1 dolar=17 Tl
@Montana göre 1 dolar 1 Tl ahahha :hhh:
A maber bundan sonra sizsiniz. Ben koydum. Yalan yanlıs spo veirirseniz olacağı o. Kaido'nun 5 bölüm uğrastığı ırgatları güle oynaya alacakken Momo'ya imam gücü geliyor kurtarıyor. Ama ryonun ezeceği malum devamında. Gerçekmiş gibi gevgev yapıp çakna konfüçyusçuluk yaparsanız biz de karşılık veririz. Ayrica morali düşen orduya cesaret pompalamalıyım bir lider ruh koymalıyım ki ortaya millet karalar bağlamasın. :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık