Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah ah oda , su dövüşe tayfa katılmıyor tamam da Usopp neden sezemiyor , ve ya sogeking olarak su dövüşe dahil olup ben Mugiwaralardan değilim demiyor .

Adaya davetsiz şekilde gelmiş. Yaralıdır çocuktur kadındır dememiş güçsüz gördüğüne dalmış. Yonkou olsa gelmezdim demiş. Yonkou hakisi görünce tamam tamam gidiyorum demiş. Yaptığın savunmaya bak.
Whitebeard gariban marinelere acıdığı için yol değiştiriyordu. Roger'ınsa zaten savunulacak yanı yok.

Yonko olsa gerek yok diyor. Luffy ve ekibi dengeyi bozdu. Dengeyi düzeltmeye geliyor adam. Bu adamlar her şeyi fethedelim demiyor, zaten güçleri yetmez. Dengede tutalım diyorlar.
[/QUOTE]
Adam adaya Luffy'nin yani bir yonkounun kellesini almaya gelmiş. Sen şimdi ne anlatıyon ki?

Yonko olsa gerek yok diyor. Luffy ve ekibi dengeyi bozdu. Dengeyi düzeltmeye geliyor adam. Bu adamlar her şeyi fethedelim demiyor, zaten güçleri yetmez. Dengede tutalım diyorlar.
Adam adaya Luffy'nin yani bir yonkounun kellesini almaya gelmiş. Sen şimdi ne anlatıyon ki?
[/QUOTE]

2 yonko düşmüş bir anda. Buggy ise yeni yonko. Ama ortada kid ve law gerçeği de var. Luffy'i aradan çekersen sistemi anormal bir şekilde yıkan kişiyi ortadan kaldırmış olursun.

Luffy de yonkou ve o dengenin bir parçası. Öyle olsa en başta Luffy'nin peşine düşmemesi lazımdı.
Herkesi yanına çekme gibi bir güç yok şuan One Piece dünyasında sadece Luffy'de var. Yorgunken halletmek istiyor. Bence gelme nedeni gayet mantıklı ama 2 tane Yonko'ya cürmü yetmez o yüzden geri çekiliyor.

İsa’yı öldürenler gibi Luffy’i öldürmeye çalışıyorlar 800 yıl sonra lanetle anılacaklar peygamber yakan kavim falan derler hükümete.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık