Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende gayet netim. Ben tekniği hayatında ilkkez kullanan momo nun bu saldırısından aramaki nin hasar almasından bahsediyorum kaido bunu umuraamazdı diyorum sense bana cevap senelerdir bunu kullanıp ustalaşmış kaido kullandı raizoda USTALAŞMIŞ KAİDONUN saldırısını geri püskürttü kaido ya diyip ikisini karşılaştırıyorsun. Bana göre kaidonu bolo breatheiyle momo nun ki aynı değil. Kaidonun ki daha güçlü ve zoro luffy hatta kınlar vs bundan hasar almadı ama momo nun ki aramakiye hasar veriyorsa aramaki bıraksın amiralliği diyorum.
Umursamazdı dediğin adam çığlık atıyor hacı sen manga okumayıp sırf spoiler mı bakıyorsun.

Umursamazdı dediğin adam çığlık atıyor hacı sen manga okumayıp sırf spoiler mı bakıyorsun.
Ben manga okuyorum da sen benim dediklerimi olumuyormuyorsun hacı. Bir tarafa meyveyi senelerdir kullanan bolo breathe ustalaşmış kaido nun yaptığı saldırı diğer tarafta hayatında ilkkez bolo breathe yapan momonun saldırısı. İkisini bir tutuyorsan benim diyecek birşeyim yok senin düşüncen der saygı duyarım kardeş

Ben manga okuyorum da sen benim dediklerimi olumuyormuyorsun hacı. Bir tarafa meyveyi senelerdir kullanan bolo breathe ustalaşmış kaido nun yaptığı saldırı diğer tarafta hayatında ilkkez bolo breathe yapan momonun saldırısı. İkisini bir tutuyorsan benim diyecek birşeyim yok senin düşüncen der saygı duyarım kardeş
Adam düz ısırıp bağırtıyor, momonun ısırığı bolosundan güçlü mü diyorsun? Netim diyorsun da her şeyin bir çelişki net bir fikir koyamadın daha ortaya

mihawkın herhangi bir amirali alması bence mümkün değil ama rayleigh seviyesi çıkabilir. sağ kolların en güçlüsü tarzı. amiraller ile birebir savaşır ama yenebileceğini sanmıyorum.

Adam düz ısırıp bağırtıyor, momonun ısırığı bolosundan güçlü mü diyorsun? Netim diyorsun da her şeyin bir çelişki net bir fikir koyamadın daha ortaya
Ben ısırıktan hiç bahsetmedim SEN konusunu açana kadar . Benim en başta yazdıklarım hep ateş nefesi üzerineydi. Isırmaya sen çektin konuyu . Burdaki bahsettiğim ısırık değil o geçen bölümdü zaten. Ben ateş nefesinden amiralin zarar almasından bahsediyorum ve kaido momonun atel nefesinden zarar almazdı diyorum. Sen konuyu istediğin yere çekmeye çalışıyorsun. Bunu neden yapıyorsun onuda anlamış değilim. Madem aynı şeyleri düşünüyorsak? Eskiden bir mesajda öyle değil böyle vs mi dedim de fırsat kolluyordun ?

Mihawk'ı yakalamak için Amiral bile göndermediler görünen üzere, Shanks ise sadece Haki salarak Amiral kaçırıyor. Mihawk'a neden yarasın ki, adamların dövüşü 12 sene evvelden daha uzun bir süre önce olmuş, Shanks Yonko bile değilken, Shanks 6 sene sonra Yonko oluyor, bu meyvesiz BB Shanks kadar güçlü demek gibi bir şey.

Mihawk Haki salarak Amiral kaçırır diyor musun?
Mihawk'ın tayfası olsa, birde yonkou olmuş olsa, onun hakisiyle de kaçardı Aramaki

Ben ısırıktan hiç bahsetmedim SEN konusunu açana kadar . Benim en başta yazdıklarım hep ateş nefesi üzerineydi. Isırmaya sen çektin konuyu . Burdaki bahsettiğim ısırık değil o geçen bölümdü zaten. Ben ateş nefesinden amiralin zarar almasından bahsediyorum ve kaido momonun atel nefesinden zarar almazdı diyorum. Sen konuyu istediğin yere çekmeye çalışıyorsun. Bunu neden yapıyorsun onuda anlamış değilim. Madem aynı şeyleri düşünüyorsak? Eskiden bir mesajda öyle değil böyle vs mi dedim de fırsat kolluyordun ?
Kaido Momo’nun düz ısırdığından bile hasar alırken talihsiz bir yorum yapmışsın diyelim o zaman ?

kaidonun yada aramakinin momonun saldırılarından aldıkları zararlar ister az, ister çok olsun, güç karşılaştırması açısından bir işe yaramaz. momoyla ciddi dövüşmüyorlar çünkü.

Kaido Momo’nun düz ısırdığından bile hasar alırken talihsiz bir yorum yapmışsın diyelim o zaman ?
Bende 143. Sayfadaki konuşmaları tekrar oku da konuşmanın en azından benim konuşmamın ısırkla alakası yok anla diyeyim o zaman. Konuyu Isırmaya çeken senin söylemlerin. Ben ısırmadan sen söylemedikçe bagsetmedim ki. Ki ısırma bu spoilerım konusu bile değil o geçen spoilerdı. Bana sen manga okumuyt spo dan yorum yapıyon diyonda sen spoda okumuyon sanırım içinden geçen şekilde yorumluyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık