Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonuçta Momo ısırınca acı içinde bağırdı. Ben canı acıyorsa hasar alıyor derim.
Anladım ama ben öyle düşünmüyorum kaido durumuyla ilgili. Bana göre kaidoya iz bırakacak hasar verilmezse canı acısa bile o hasar hasar sayılmaz diye düşünüyorum. Çizik gibi yani. Momo ısırınca bağırması iz bırakmayacak bir saldırıydı bence . Ve öyle büyük hasar aldığınıda düşünmüyorum. Ama bölüm çıksın aramakinin durumu görelim netleşir tabi durum

Anladım ama ben öyle düşünmüyorum kaido durumuyla ilgili. Bana göre kaidoya iz bırakacak hasar verilmezse canı acısa bile o hasar hasar sayılmaz diye düşünüyorum. Çizik gibi yani. Momo ısırınca bağırması iz bırakmayacak bir saldırıydı bence . Ve öyle büyük hasar aldığınıda düşünmüyorum. Ama bölüm çıksın aramakinin durumu görelim netleşir tabi durum
Aramakide iz mi kalacak diyorsun hacı seni anlamıyorum ki ben

Hayır. Bunu nereden çıkardın? Bence sen neyi savunduğunu bilmiyorsun ben tartışmanın başından beri oldukça netim.
Bende gayet netim. Ben tekniği hayatında ilkkez kullanan momo nun bu saldırısından aramaki nin hasar almasından bahsediyorum kaido bunu umuraamazdı diyorum sense bana cevap senelerdir bunu kullanıp ustalaşmış kaido kullandı raizoda USTALAŞMIŞ KAİDONUN saldırısını geri püskürttü kaido ya diyip ikisini karşılaştırıyorsun. Bana göre kaidonu bolo breatheiyle momo nun ki aynı değil. Kaidonun ki daha güçlü ve zoro luffy hatta kınlar vs bundan hasar almadı ama momo nun ki aramakiye hasar veriyorsa aramaki bıraksın amiralliği diyorum.

shanks gelmese momo gidiciydi bu salakta kesin babası gibidir aramaki partiye geldim wanolu olarak ne amirali dese inanrdı bu asjdlgdask

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık