Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda’nın çok paraya ihtiyacı vardı zaten. Ya haftalık One Piece’den para gelmese fakir kalırım falan diyordu hatta. Ayrıca 2 sene sonra Aramaki gayet güçlü bir şekilde karşımıza gelebilir çünkü -ben ne kadar beğenmesemde- ateş-orman’ı Counterlar diyor. 2 yıl sonra ateş olmayan birine karşı şov yapabilir. Shanks’ın hakiside hep Tanrı seviyesindeydi taa wb’nin gemisinde bile gördük. Ayrıca Shounen serilerin çoğunda düşman çok güçlü gösterilir sonra yenilir bi alışamadınız gitti.
Okuduğunu anlamak önemli bir yeti.

Adada iki İmparator indirmiş bir ekip varken Aramaki'nin Kaido olsaydı gelmezdim demesi de saçma ya. Kaido'nun kendisinden daha büyük bir güç var şuan orada.

Mihawk'ın Haki salarak bir Amirali kaçırma ihtimali yok denecek kadar az. Shanks önce Kaido tarafından Rayleigh, Big mom ve Garp üzerinde görülüp Wano'da övüldü sonra Amiralle daha karşılaşmadan sadece Haki salarak kaçırdı, büyük iş. Wano-Mihawk iddiasına bile girmemiştim, Mihawk'ın adı bile geçmedi bütün arc, Shanks şov üstüne şov yaptı.

Adada iki İmparator indirmiş bir ekip varken Aramaki'nin Kaido olsaydı gelmezdim demesi de saçma ya. Kaido'nun kendisinden daha büyük bir güç var şuan orada.
Onların şuan daha iyileşmemiş ve hasarlı olduğunu düşünüyordur, ayrıca hile hurda ile kazanmış olma ihtimalleri de var diye düşünmüş olabilir. Üstelik birbirlerini öldürüp zayıflamışlar, sonuçta Kızıl kından 2 kişi öldü, Luffy ile Zoro günlerce baygın kaldı. Sonuç olarak Kaido'nun Amirallerden güçlü olduğu da buradan netleşmiş oldu, adamın unvanına urafe uydurma falan diyorlardı, Amiral Kaido varsa ben gitmem diyor daha ne desin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık