Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu dahil hiçbir amiral bir yonko kadar ön plana çıkartılmadı. OP evreninde her daim yonkolar mutlak güç olarak gösterildi. Başından sonuna mangakanın verdiği hissiyat bu. O yüzden insanların aklına kod gibi işlenmiştir yonko > amiral mevzusu. Wano'nun bu kadar sıçması ve kurguya kurban gitmesinin sebebi yonkoların gücüdür. Kaido yerine çatıya Kizaru'yu koysan çatı beşlişi gtü başı ayrı oynamadan mundar ederdi onu. Arcın ana düşmanı amiraller olsa bu kadar prodüksiyona gerek kalmaz yenilgileri bu kadar meşakkatli olmazdı. Valla amiralci olsam bir tek Akainu'dan çok büyük beklentim olurdu. O da filo amirali oldu ve mangaka tarafından bana göre diğerlerinden ayrıldı diye.
zaten bu güne kadar roger-Garp/ lütfu- smoker ile ortak iş tuttu
Badem gözlü fuji de Lütfü hayranı yani amiraller yanlarına bi D korsan almadan iş görmemiş ki bütün işi D yapmış bunlar nasiplenmiş işte Garp kahraman olmuş smoker koramiral 😂😂

Bu adam ya MF zamanında Shanks’ın görünce savaştan çekildi bence sen fazla umutlanma derim. Bu Oda Shanks’a verecek gazı.
7-8 yıldır seride Mihawk ve Shanks'ın yerinin farklı olduğunu, bu iki ismin Luffy ve Zoro'nun hedefleri olduğunu yazıyorum. O kadar yıldan sonra geldiğimiz noktada hiçbir şey olmasa bile ensesi kalınlardan geriye Shanks ve Mihawk'ın kalması bile doğru ata oynadığımı kanıtladı. @Kuroro gibi sürpriz ata oynayıp köşeyi dönmesek bile bizim de bir bildiğimiz varmış. Hani malum Mihawk düşmanları bile sağ kol-amiral>Mihawk denklemlerinden Shanks>Mihawk denklemine gelmişse... Zehahha.

aramakinin shanks geldi diye topuklaması son derece normal.

öncelikle akainudan habersiz wanoya gelmiş.
luffy'i yakalayıp kendini affettirmek yada imajını toparlamak istiyor. bunu unutmayalım. iki yonkou ile savaştan çıktıkları için tayfanın zayıf olacağını düşünüyor ki haksız da sayılmaz.

bleach'te byakuya, tek başına ichigoya dalıp yenilen renji için "galip çıkacağından emin olmadan, tek başına savaşa giren aptalların benim ekibimde işi yok" demesi gibi, aramaki'nin zaten devrimciler yüzünden dağılan imajı, shanks'ın tayfası, luffy, law, kid, kınlar mınlar bir ton adamla tek başına savaşıp kaybetmesi durumunda tekrar düzeltilemez şekilde dağılırdı. bu yüzden topuklaması gayet normal.

aramaki yamato'dan dayak yese bile kimse neden dayak yedi demez diye düşünüyorum. yamato açık şekilde sağ kollardan güçlü izlenimi veriyor. sadece yamato amirallerden de güçlüymüş derdik.

momo ile dövüşmesi ve hasar almasının, apoo'nun sabody de kizaruyu ikiye bölmesinden farkı olacağını sanmıyorum. ne lan bu pembe pembe diye bakarken hasar alabilir. sonuçta yenilmiş değil.
Gayet doğru önermeler. Sadece son zamanda artık insanlar eğlencesine de olsa lobileşme içinde olduğu için biraz da işi dalgaya vurarak yorumlar atıyor. En ufak bir şey bile büyüyor.

Yoksa dediğin gibi durum normal gibi bi yerde.

Buraya Whitebeard bile gelse ne bu ekibi yenebilir ne de Shanksın tayfaya tek dalabilir.

Gayet doğru önermeler. Sadece son zamanda artık insanlar eğlencesine de olsa lobileşme içinde olduğu için biraz da işi dalgaya vurarak yorumlar atıyor. En ufak bir şey bile büyüyor.

Yoksa dediğin gibi durum normal gibi bi yerde.

Buraya Whitebeard bile gelse ne bu ekibi yenebilir ne de Shanksın tayfaya tek dalabilir.
Not al hepsini reis. Saka reisin gücü gösterildiğinde hesaplaşacağız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık