Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla aramaki kutsal ejder yalakalığı yaptıktan sorna, kaido olsa buraya gelemzdim dedikten sonra, aha shanks geldi ben gideyim dedikten sonra tek başına shanks tayfasını indirse bile pişman olmam. Adamın karakteri zayıf korkak, zorda kalıp mecbur kalınca birini indirse ne indirmese ne .
Eğer kaido için bunu demişse @Smoker 1 haftalığına fujitora avatarı kullanacağım.

Siz gömme görmediniz. Umarım spoiler doğru çıkar da Aramaki aciz duruma düşer. Olur da o ekibi tokatlamış olursa sonraki sayılarda, forum hiç iyi şeyler görmeyecek. Amiral lobisi kılıç bileyliyor şu an.
Şimdi siz bunu yazınca biz yonko lobisi, amiralciler ayağa kalkamasın diye daha da sert saldıracağız. Öyleyse soruyorum size admin bey: İki lobiyi birbirine kırdırmaktaki amacınız nedir?
O ne ürkünç bir tabirdir
Kullananlara demek lazım onu.

Oda'nın içine sıçmadığı bir birim kalmadı.

Artık "Şu Seviye" , "Bu Seviye" diye laflar kalmadı. Yonko Seviye diye bir seviye yok. En güçlüsü Prime)şimdilik) WB, en güçsüzü Buggy olan bir seviye mi olur. Amirallerde de işte Aramaki var Prime Akainu, Prime Sengoku var yani.

Bir de Aramaki Ağaç Formunda Haki basmadan alev yeteneği ile yaralanıyorsa çok da anormal değil. Haa gene saçma ama o kadar saçma değil.Adam Momonosuke'ye yenileceğini ya da oradakilere yenileceğini düşünse , Shanks'ı hissedene kadar orada kalmazdı.

Kizaru, Big Mom ile Kaido 'nun ittifakı duyurulduğunda "Gidip kontrol edeyim mi ?" diyebiliyordu. Aramaki de böyle. Demek ki her amiral bir değil.

Benim anlamadığım Big Mom'ın iğrenç performansları ve meme sahneleri hiç bir yonko'dan bir şey eksiltmezken neden Aramakİ'nin yaptığı her şey tüm Amiralleri topluca vuruyor ki ? :D :D Komik.

Bu seride denge ve mantık aramayın zaten.... O iş biteli çok oldu. "Plotum yürüsün, gerisi mühim değil" serisidir bu seri.

Şimdi siz bunu yazınca biz yonko lobisi, amiralciler ayağa kalkamasın diye daha da sert saldıracağız. Öyleyse soruyorum size admin bey: İki lobiyi birbirine kırdırmaktaki amacınız nedir?

Kullananlara demek lazım onu.
E sensin işte. Baş üstünde başın ne işi var oğlum. Bu nasıl bir fantezidir?

Halen şu beyinsiz veleti savunanlar var 1 günlük velet daha hem sadece bedeni 28 yaşında olupda Namiye sapıklık edip ben 8 yaşındayım diyo kendisi bile aklı ona çalışıyor anca bu çöpün sen git amirali yarala nerde kaldı amirallerin saygınlığı ilerde efsane olabilir ama bu daha 8 yaşında düşünemeyen bir velet çok gülünç saçma sapan Odanın sıvaması oldu şu Wano arcı hiç olmasa daha iyiydi senelerdir bu çöpleri yazdı çizdi sonunda sıvadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık