Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hak etti. İnsan haddini bilmeli. Momonosuke'den tek yiyeni kim takar?
Antisi olduğu için bence gayet normal hasar vermesi. Sonuç odaklı olduğu zaman aramaki alır bu net birşey zaten. Senin gibi biri bunu düşünmemiş olamaz. G5 seni seriden ne kadar soğutmuşsa ciddi ciddi okumak istemiyorsun heralde :)

Momonosuke ağır yaralasaydı bile o kadar eksi yazmazdı Aramaki'ye, gözlem yetersizliğinden ufak bir eksi yazardı sadece. Ters eşleşme olduğundan yaralanması doğal.

Aramaki'nin Kaido'dan korkması, Shanks'i hissedince topuklaması amiralcileri üzecek asıl detaylar bu bölümde.
Ters eşleşme olayı hikaye bence. Gözlemle sıyrılabilir, silahlanma kullanabilir, kaçabilir, parçalanıp rastgele bir fidandan tekrar insan formuna bile geçebilir. Amiralin hakkını verecekse seçenek çok. Shanks olayı olmasa bile tertemiz rezil oldu.

Antisi olduğu için bence gayet normal hasar vermesi. Sonuç odaklı olduğu zaman aramaki alır bu net birşey zaten. Senin gibi biri bunu düşünmemiş olamaz. G5 seni seriden ne kadar soğutmuşsa ciddi ciddi okumak istemiyorsun heralde :)
Antisi bile olsa bahsettiğimiz kişi bir amiral ve karşısındaki Momonosuke. Kınlar haricinde kimse adamdan bile saymıyor. Elinde kibrit olan herkes Aramaki'yi bu hale sokacaksa nerede kaldı unvanın ağırlığı?

Öncelikle aynı değil, hazırlık yapmışlar çekinmelerine gerek yok bunu anlatıyorum, neyse.

Ayrıca korkmadı diyorsun, peki yerin dibine Akainu gittiği zaman sence bayıldı mı? Yoksa Akainu yerin altından çıkıp WB ile dövüşmek istemedi ve çekindi mi? Hangisi?
ikisi de değil aslında o kadar çok zaman geçmiyor Akainu düşerken net bir şekilde bilinci açık zaten o saldırdan sonra bayılmamışsa bayılması için sebep yok daha sonrasında farklı bir noktadan Jimbei'nin önüne çıkıyor Luffy'i almak için

Ters eşleşme olayı hikaye bence. Gözlemle sıyrılabilir, silahlanma kullanabilir, kaçabilir, parçalanıp rastgele bir fidandan tekrar insan formuna bile geçebilir. Amiralin hakkını verecekse seçenek çok. Shanks olayı olmasa bile tertemiz rezil oldu.
Gözlemi yetersizse diğerlerini yapmamıştır işte. Önceki sefer gibi yine ateş üfleyemeyeceğini düşünüp savunmasız bırakmıştır kendini.

Şimdi dünyanın en güçlü adamı dediğine göre sen orada WB'nin Shanks'tan daha güçlü olduğunu mu iddia ediyorsun, ben onu anlamadım. Öyle dediğine göre bu anlam çıkıyor, çarpıtma falan değil yani.

Bu BB örneğini de cevapladım okumuyorsun sanırım,

1- BB orada daha Yonko değil, hazırlığı yok, daha bir gemisi bile yok.
2- Akainu ve denizciler BB için dövüşmeden önce hazırlık yapmış.
3- Ayrıca Akainu istekli bir şekilde BB'nin peşinde onu kovalamıyor bir Luffy'yi kovaladığı gibi bu da bir fark.

Yine farklı bir olay.

Yazdığın şeyleri iddia etmiyorum da, neyse. Gidiyorum şimdi. BB gibi gittiğimi düşünebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 38)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık