Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen şimdi ne anlatmaya çalışıyorsun? Savaş sanatı mı konuşuyoruz yoksa Akainu'nun WB karşısına dikilip dikilmemesi mi? 40 tane paragraf dizmeye gerek yok, adam çat diye çıktı karşısına mücadelesini verdi. Zorunlulukmuş, emirmiş ne alaka? Sanırsın sivil vatandaşlar korsanlara karşı savaşıyor da emir komuta dert oldu.
Senin saçma olarak bulduğun şeyin saçma olmadığını kanıtlıyorum, ne anlatacağım, anlamak isteyip istememen sana kalmış.

WB ile dövüştü, bu adam nasıl Shanks'dan kaçar diye saçma diyorsun, kaçtı işte, bende sana neden saçma olmadığını, Greenbull'un neden kaçtığını, Akainu'nun neden Shanks ile dövüşmediğini anlatıyorum. Çok basit bir şey anlattım. İstersen bir daha anlatayım?

Senin saçma olarak bulduğun şeyin saçma olmadığını kanıtlıyorum, ne anlatacağım, anlamak isteyip istememen sana kalmış.

WB ile dövüştü, bu adam nasıl Shanks'dan kaçar diye saçma diyorsun, kaçtı işte, bende sana neden saçma olmadığını, neden kaçtığını anlatıyorum. Çok basit bir şey anlattım. İstersen bir daha anlatayım?

Hayal dünyasına girmişsin yine. O dünyanda Vista Mihawk'ı falan kesiyordur şimdi. Neyse, gerçek dışı şeyleri tartışmak için yorgunum.

Evet, amiral lobisi asla kapanmayacak bir yara aldı ve bununla sonuna kadar dalga geçeceğiz fakat bu biraz da karakter ve yürek meselesi.
Haki bile bilmeyen Koby, öleceğini bile bile Akainu'nun karşısına dikilebiliyorken, Fujitora, dünya hükûmetini ve Akainu'yu karşısına alıp kendi adaletini uygulayabiliyorken, Aramaki'nin, Kaido olsa Wano'ya gelmezdim demesi, nereden baksan ödleklik.
Algısal olarak, yonkoular içinde Big Mom neyse amiraller içinde de Aramaki o.

Son düzenleme:
Koby'ye saldırırkenki anda ise yüzünde kan vs. hiçbir şey yok mfde bu tarz şeyler başka karakterler içinde vardı galiba çok önemli oldugunu sanmıyorum ter atma mevzusunun zaten o an neyden dolayı ter atacak ki ? korku ise WB'nin karşısında en ufak korku imaresi göstermedi gidip WB'den güçsüz birinin önünde korkması çok mantıklı değil, Sengoku konusunda ise bunun sadece güç ile alakalı olduğunu sanmıyorum özellikle bu talepte bulunan kişi shanks olduğundan dolayı kabul ediyor,

ben çok sevmiyorum verilen reaksiyonlardan güç konuşmayı daha önce Jack'in amirallere saldırması veya Sasaki'nin Yamato'yu durdurmak için savaşmaya gelmesine benziyor bu olaylar hani Akainu kendi içinde Shanks'i yenemeyeceğini düşünse bile bunu düşünmesinde bir mantığa oturtulmuş olmayacak Shanks'in gücünü vs. mi gördü bir yerde onunla mı kapıştı ki onu yenemeyeceğini düşünsün o an etrafta denizci vs. de bayılmıyor kral hakilik bir durum da yok
Diğer arkadaşa anlattığım gibi, ''WB'den kaçmadı, Shanks'dan kaçmaz'' mantığı yanlış.

Hazırlık yapıyorlar, özel emir geliyor, ona göre adamın yeteneğine göre önlemler almışlar, titreşime dayanıklı duvarlar koymuşlar, Squardo'yu kandırmışlar, PX ordusu ile kenarlardan adamı sıkıştırıyorlar, WB'ye kalp krizi esnasında vurup geri çekiliyor, diğer adamları saldırıyor WB'ye, taktikleri hazırlıkları var. Şimdi bunları görmezden gelip, ''WB'ye savaştı Shanks'tan nasıl kaçar'' derseniz bütün olayı görmezden gelmiş oluyorsunuz, burada büyük hazırlıklar var. Hazırlık olmadan dövüşmüyor adamlar işte, çünkü güçleri yetmeyecek, hazırlık yapınca avantajı elde ediyorlar ve kazanma şansları artıyor bu kadar basit yani. Bu sebepten Kizaru örneğini verdim, hazırlık yapmadım Rayleigh ile dövüşemem diyor.

Hayal dünyasına girmişsin yine. O dünyanda Vista Mihawk'ı falan kesiyordur şimdi. Neyse, gerçek dışı şeyleri tartışmak için yorgunum.
Olayı başka yere çektiğine göre tamam haklı olduğumu kabullenmek istemiyorsun yine anlaşılan. Keyfin bilir, ben tartış demedim zaten, sana neden saçma olmadığını kanıtladım.

Olayı başka yere çektiğine göre tamam haklı olduğumu kabullenmek istemiyorsun yine anlaşılan. Keyfin bilir, ben tartış demedim zaten, sana neden saçma olmadığını kanıtladım.

İkili konuşmalarda bir taraf anlatamadım mı demek yerine anlamadın mı diyorsa o kişiyi ciddiye alasım gelmiyor. Ayrıca bir şey anlatabildiğin de yok, uzun uzun paragraf yazıp 1-2 resim koyuyorsun. Sonuç yok, bağlam yok. Giriş yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 45)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık