Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki bilmeyen tümen komutanlarına logiayla şov yapan adamın gazına gelip lobi açarsan olacağı budur:D
En büyük kozları amirallerin işlenmiyor oluşuydu tamamen risksiz yatırım kim bilir kaç sene sonra görecektik normal şartlarda amiralleri ama işte Oda'nın minik bir sürpriz yapası gelmiş iki sene sonra olacak olan şey şimdi oldu. Dedik bunları.

Reisin zaten bir tepkisi var. Başka bir ifade bilmiyor ki. :D
Çok gergin görüyorum kendisini. Uyku saatlerini biraz artırsa keşke ama böyle astlarım olsa ben de uyuyamazdım herhalde. Biri gider eğilip özür diler öbürü yonkou görüp kaçar öbürü gevşek gevşek ben gideyim mi sakazuki der eski filo amirali gelir boş boş şebeklik yapar. Çok zor bu adamın işi harbiden

Haki bilmeyen tümen komutanlarına logiayla şov yapan adamın gazına gelip lobi açarsan olacağı budur:D
Yalnız logia diye düşünürken, bir tane gri kartal diye bir karakter olması gerektiğini düşünüyordum, Gandalfa ithafen. O kişi zaten gözümüzün önünde smoker ileride amiral olunca lakabı gri kartal olacak. Amirallerin çoğu logia ne de olsa.

Ciddi yorumumu yazayım, bölümü de görünce daha netleşir her şey.

King ve Queen olayları sonrası Aramaki'den ciddi saldırı gücü bekliyordum ama bunu göremedik. Meyvesini hazır edene kadar saatler geçiyor. Diğer Amiraller temas edince bile tek atıyordu. Onlar gibi gerginlik vermiyor okuyorken. Düşmanı yakalayacak da emecek, çok fazla olay.

Savunması beklediğimden iyi çıktı. Momo hakkında görmeden yorum yapamam ama Yamato'dan aldığı saldırıya rağmen bir şey olmadı adama. Gerçi eski üçlü bu iki saldırıyı almazdı bile gözlem ile. Fujitora da yer çekimi ile hallediyor bunu.

Benim ve diğer birçok fandaş için Amiral lobisi demek Sengoku, Garp, Sakazuki, Kizaru, Kuzan demektir. Fujitora ve Aramaki sonradan eklendi ve başta iyi gözüküyorlardı. Onları da sevdik. Güçten yana fazla çekincem yok açıkçası. Fake spoiler'a da inanmmamıştım.

AMA karakter olarak büyük hayal kırıklığı Aramaki. Yukarıda saydığım isimler Kaido'dan da korkmaz Roger'dan da. Sengoku, Garp birbirleriyle yarışıyordu WB, Roger, Shiki'ye gitmek için. Kizaru'yu bıraksanız Wano'ya dalacaktı. Sakazuki dünyanın en güçlü adamına girişti, Shanks'a yanında küfretti. Kuzan da takmamıştı Shanks'ı, saldırılarına devam etmişti. Aramaki büyük ayıp yaptı Kaido'ya gelmem diyerek.

Son düzenleme:
Çok gergin görüyorum kendisini. Uyku saatlerini biraz artırsa keşke ama böyle astlarım olsa ben de uyuyamazdım herhalde. Biri gider eğilip özür diler öbürü yonkou görüp kaçar öbürü gevşek gevşek ben gideyim mi sakazuki der eski filo amirali gelir boş boş şebeklik yapar. Çok zor bu adamın işi harbiden

Sengoku için dediğine iyi güldüm. :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık