Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Momo çok büyük bir icraat yapsa can sıkardı ki ağır yaralanma olayından kimse memnun değildi içten içe. Ama kolpaymış işte o mevzu. Bu kadarlık icraat sıkıntı değil. Bu bölüm ateş ediyor dostum tam bir ayaklı caps, meme bölümü oldu o kadar küçümseme.
Ağır yaralanma olsa tüyü nereye dikeyim gibi bir durum olurdu zaten benim için. Başımıza ne geldiyse bu samuray sevdasından geldi. Güldüğüm birkaç caps oldu şimdi hakkını yemeyeyim.

Nika bölümüne sallayanlar, en az o kadar saçma olan, Momo'nun Aramaki'yi ciddiyete zorlamasına seviniyor. Şu seriden gün geçtikçe soğuyorum. Nika olayından sonra Amiraller ve Mihawk beklentim var. Biri gitti.
Babası aşırı güçlü bir karakterdi. Yetişkin olduktan sonra babasından sağlam genler aldığına ve kuvvetli bir bünyesi olduğuna vurgu yapıldı. Şu an 28 yaşında. Çakma da olsa ejderha meyvesi var. Karşıda da ateşe zafiyeti olan bir karakter var büyük ihtimalle. Yani dostum o kadar abartılacak bir şey değil yaptığı. Olsa aynı tepkiyi alır. Pireyle deveyi kıyaslıyorsun. Pireyi deve yapmamak lazım.

Amiral seversin sevmezsin o ayrı ama bu yaşananlar sadece amiral değil serinin imajına da zarar veriyor. Geyik bir yana şu bölümde sevinilecek bir şey göremiyorum.
Seride imaj mı kaldı. Kaido terlemeden yenildi hala ne olduğunu anlamadığım bir olayla. Lastik meyvesinin içinden başka bir kişilik çıktı. :D

Bu bölümde anladığım Aramaki aslında King ve Queen'e yerde hareketsiz haldeyken saldırmış. O haldeyken Dof'u da denizcilerin erleri kelepçelemişti. Yani Aramaki muhtemelen ağır yaralı hareket etmeye mecali olmayan iki kişiyi sadece kelepcelemek yerine utanmadan adamlara saldırmış böyle kalleslikte anca Kutsalsümüklülerin köpekliğini yapmaktan gurur duyan bu Amirale yakışırdı. Fuji'ye rahmet okutturan amiral sevicilerin bile artık görmekten haz etmeyeceği kadar basiretsiz ve ezik bir karaktermiş Aramaki. Ha bide yarım akıllı herhalde bu amiralimiz.

Nika bölümüne sallayanlar, en az o kadar saçma olan, Momo'nun Aramaki'yi ciddiyete zorlamasına seviniyor. Şu seriden gün geçtikçe soğuyorum. Nika olayından sonra Amiraller ve Mihawk beklentim var. Biri gitti.
Bu mihawk dan ne bekliyor herkes anlamıyorum buyuk savasta elmasi bile kesmedi adam 😂🤪 rogerin gucunu merak ediyordu herkes adam odene tek atti odenin agzi acik kaldi wb kapismasinda. Mihawk oyle buyutulecek kadar bir sey yok bence belki ilerde shanks buna haki ogretiyordur cocukluk dostu olabilir😂🙆🏼‍♂️

Bu Aramaki için neler denmedi ki?
- Fiziksel olarak canavar gibi güçlü çıkacak dendi.
- B. Haki azmanı çıkacak dendi.
- Serinin Hashiraması olacak dendi.
- Wano'da baş üstüne baş bırakmayacak dendi.
Lakin neticeyi gördük. Aramaki yerine rastgele başka bir Adana Kekosu konulsa bile amirallere ve amiral lobisine bu kadar zarar veremezdi.

Seride imaj mı kaldı. Kaido terlemeden yenildi hala ne olduğunu anlamadığım bir olayla. Lastik meyvesinin içinden başka bir kişilik çıktı. :D
Kalan azıcık imajı da yok ediyor işte böyle sahnelerle. Seride denge diye bir şey kalmadı o an ne olması gerekiyorsa o oluyor. Karakterlerin ağırlığının da hiçbir önemi kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık