Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral seversin sevmezsin o ayrı ama bu yaşananlar sadece amiral değil serinin imajına da zarar veriyor. Geyik bir yana şu bölümde sevinilecek bir şey göremiyorum.
Momo çok büyük bir icraat yapsa can sıkardı ki ağır yaralanma olayından kimse memnun değildi içten içe. Ama kolpaymış işte o mevzu. Bu kadarlık icraat sıkıntı değil. Bu bölüm ateş ediyor dostum tam bir ayaklı caps, meme bölümü oldu o kadar küçümseme.

Ben şahsen Shikinin ortaya çıkmasını istiyorum açıkcası... Hatta Shanks'in onu durdurmasını filan gayet güzel olurdu...
Shiki manga sonrası film de işlendi. Yani mangada belli başlı hazırlıklar yapıyordu ama görmedik sonrasında güncel donemlerde. Film de ise Luffy'e yenildi ve rafa kaldırıldı belli ki...

Amiral seversin sevmezsin o ayrı ama bu yaşananlar sadece amiral değil serinin imajına da zarar veriyor. Geyik bir yana şu bölümde sevinilecek bir şey göremiyorum.

Nika bölümüne sallayanlar, en az o kadar saçma olan, Momo'nun Aramaki'yi ciddiyete zorlamasına seviniyor. Şu seriden gün geçtikçe soğuyorum. Nika olayından sonra Amiraller ve Mihawk beklentim var. Biri gitti.

E bu adam sakazuki'nin gözüne girmeye çalışıyordu ya bir yandan. Şimdi böyle yaparak sakazuki'nin sözünü dinlemiş gibi mi oldu? Yoksa orada kadar gittin ve yonkou gördün diye geri bastının azarını mı yiyecek? Sakazuki'nin tepkisini çok merak ediyorum bu odun kafalıya

Nika bölümüne sallayanlar, en az o kadar saçma olan, Momo'nun Aramaki'yi ciddiyete zorlamasına seviniyor. Şu seriden gün geçtikçe soğuyorum. Nika olayından sonra Amiraller ve Mihawk beklentim var. Biri gitti.
Sevinme yok asla! Asla öyle bir şey yok, olay tamamen gerçek dışı beklentileri olan Amiralci arkadaşlarıı gerçekliğe davet etmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık