Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bullet-Crocodile olayı vardı ya bilgi olarak gelen o.
Mangada ne gözükürse o canon olur, onun dışında filmlerdeki her şey filler.
Amiral kolu alan Shichi muhabbetinin bile işlenme durumu var. Laugh Tale bile ilk filmde açıklandı, Uta desen yine benzer durum oluyor. Her şey filler değil belli ki...

Boşuna hayallere kapılma ben nereye varacağını biliyorum :hhh:
Hayal sizin işiniz, ben zaten mangayi bekliyorum da sen hazırlıklı ol bence. :D

Sadece Wano'da şu anda 4 amiral paketleyecek güç varken elbette Wg'yi asıl güç olarak göstermek zorunda kalacak ki zaten başından beri bunun altyapısını hazırlıyor.

Luffy - 1 amiral gümletti
Law + Kid - 1 tane gümletti
Bizim tayfa - 1 tane gümletti
Yamato + ırgatlar + müttefik güçler - 1 tane gümletti e ne kaldı geriye? Ne anlamı kalır bu şekilde son savaşın.
Bu kadar tutarlı değil bence güç dengesi. Law ve Kid, bir imparator düşürdü diye bir amiral de alabilirler demek olmaz bu. Eşleşmeler önemli. Law ve Kid'in karşısında Kuzan, tayfanın karşısında Akainu olsa alamazlar bence rakiplerini.

Sadece Wano'da şu anda 4 amiral paketleyecek güç varken elbette Wg'yi asıl güç olarak göstermek zorunda kalacak ki zaten başından beri bunun altyapısını hazırlıyor.

Luffy - 1 amiral gümletti
Law + Kid - 1 tane gümletti
Bizim tayfa - 1 tane gümletti
Yamato + ırgatlar + müttefik güçler - 1 tane gümletti e ne kaldı geriye? Ne anlamı kalır bu şekilde son savaşın.
Yalnız Oda başından beri hikaye Yonko yenmek için yapılan bir hikaye demişti, 5 senede bitecek demişti ancak Shichibukai devreye girdiğinden uzadı dedi. Amiraller ve Hükümeti ana düşmanlara eklemedi Oda yaptığı açıklamada. Zaten son yaptığı açıklamada One Piece bulununca hikaye bitecek diyor, ondan sonra bir savaş olacak demiyor, savaş One Piece bulunmadan önce olur, Joy Boy bile One Piece'den önce ortaya çıktı çünkü.

Hükümeti Devrimcilere ihale edecek gibi gözüküyor, Sabo ve 3 devrimci, Dragon bile olmadan 2 Amiralle dövüşüp istediğini alabiliyor.

Bu kadar tutarlı değil bence güç dengesi. Law ve Kid, bir imparator düşürdü diye bir amiral de alabilirler demek olmaz bu. Eşleşmeler önemli. Law ve Kid'in karşısında Kuzan, tayfanın karşısında Akainu olsa alamazlar bence rakiplerini.
Akainu Luffy'de. Geri kalanlarını saydığım gruplar bir şekilde alır. Dövüş içerisinde gene güçleneceklerini de hesap et. Wano'da o eşik aşıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık