Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks ve Mihawk aynı ligin adamları, Shanks bir tık daha güçlüdür.

Sanji: 180 cm
Zoro: 181 cm

Mihawk: 198 cm
Shanks: 199 cm

Queen: 612 cm
King: 613 cm

Hükümeti güçlü göstereceği için amiralleri ezikliyor işte. Bunlar maraba diyor.

Asıl güç Dünya Hükümeti, amiralleri dugumleyecek kişiler gelecektir. 🙂

Hooop. Biz dururken sana ne oluyormuş. Adamın tipinin göründüğü ilk andan beri bundan bir cacık olmayacağını söylüyoruz.
Benim olayım daha eski ve derin, ayrıca Aramaki'nin olayının kötü olacağını ilk göründüğünde bende dedim. Dua etsin Luffy ile karşılaşmadı, yoksa saksıda giderdi. Sonrasında Akainu şöyle yoğun bakım uygulaması yapmak zorunda kalırdı...

Karakter canon olunca film olmuyor. 2 yıl önceki Luffy vs Shiki de canon o zaman :gamyon:
"Bilgiler" olayından bahsediyorum film olayından değil tam olarak. Benim söylediğim şey "bilgi" olarak yazılan bir durumdu filmde doğrudan animasyon işlenmesinden ziyade. Yani Laugh Tale de açıklandı mesela aynı film...

Shiki olayının da zaten mangası var diğeri anime eklemesi olarak devam ettirilmiş.

Zaten öyleydi. :) İkisi arkadaş zaten Mihawk gelip bununla arada antreman için düello yapmasından dolayı adama Yonkou+ dediler. Dünyanın en iyi kılıç ustası sadece kendisinden güçlü biriyle antreman yapar ;)
ZKK bekleyenler hariç Shanks > Mihawk demeyen mi vardı zaten...
Mihawk iddiaları vardı Wano için, bana Mihawk düşmanı diyorlardı ya ben bile Wano'da belki biraz Mihawk bahsederler o kadar ezmezler Mihawk'ı diye iddiaya girmedim, (ondan önce Big mom düşecek iddiasında kazanan tarafta yer almıştım) Shanks hem Kaido hem Amiraller tarafından Wano'da çok üst konumda gösterildi, Mihawk'ın ise adı bile geçmedi Wano'da, Zoro bile Mihawk antremanı hatırlamadı. Bu kadar Shanks üstünlüğünü ben bile beklemiyordum.

Luffy'nin ödülünün neden 3 Milyar Beli olduğu bu bölümle birlikte belli oldu.

Dünyaya bizimkilerin galibiyeti nasıl yansıtıldıysa Ryokugyu şuan da Kaido'dan tırsmasına rağmen onu tek bir yumrukla yerin 1 km içine sokan Luffy'den korkmuyor.

Dünyada da böyle bir algı var bence.Yani Luffy'nin gücünün ne kadar olduğunu dış dünyada pek bilmiyor.
Oradaki asıl gayenin luffy'yi ön plana çıkarmamak olduğunu düşünüyorum ben. Yeni bir kral geliyor imajı yaratılmasının önüne geçmek istediler. Üstelik yonkou düzeni de önem arz ediyor halen daha.

"Bilgiler" olayından bahsediyorum film olayından değil tam olarak. Benim söylediğim şey "bilgi" olarak yazılan bir durumdu filmde doğrudan animasyon işlenmesinden ziyade. Yani Laugh Tale de açıklandı mesela aynı film...

Shiki olayının da zaten mangası var diğeri anime eklemesi olarak devam ettirilmiş.
Mangada ne gözükürse o canon olur, onun dışında filmlerdeki her şey filler.

Benim olayım daha eski ve derin, ayrıca Aramaki'nin olayının kötü olacağını ilk göründüğünde bende dedim. Dua etsin Luffy ile karşılaşmadı, yoksa saksıda giderdi. Sonrasında Akainu şöyle yoğun bakım uygulaması yapmak zorunda kalırdı...

Boşuna hayallere kapılma ben nereye varacağını biliyorum :hhh:

Hükümeti güçlü göstereceği için amiralleri ezikliyor işte. Bunlar maraba diyor.

Asıl güç Dünya Hükümeti, amiralleri dugumleyecek kişiler gelecektir. 🙂
Sadece Wano'da şu anda 4 amiral paketleyecek güç varken elbette Wg'yi asıl güç olarak göstermek zorunda kalacak ki zaten başından beri bunun altyapısını hazırlıyor.

Luffy - 1 amiral gümletti
Law + Kid - 1 tane gümletti
Bizim tayfa - 1 tane gümletti
Yamato + ırgatlar + müttefik güçler - 1 tane gümletti e ne kaldı geriye? Ne anlamı kalır bu şekilde son savaşın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık