Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben mi yapıyorum logia :hhh:

Ne dediğini bilmiyorsun galiba. Adam ormanı logia yapmış karpuzu neden yapmasın diyorum gelmiş bana karpuzu logia yapıyorsun diye çıkışıyorsun. Söylediğim şeye karşı bir cevabın varsa buyur.
Kıyasladığın şeyden bahsediyorum. Kıyasının abartı olduğunu söylüyorum. Kıyasın; o zaman menemen de logia olsun oluyor. Onu açıklıyorum. Karpuz diyorsun. O da saçma diyorum. Ben mi demişim diyorsun. Ya beni anlamıyorsun. Ki o kadar anlayışsız olmadığını biliyorum. O zaman tek bir sonuca varıyorum. Abartıyorsun. Bunun da farkında değilsin.

Kıyasladığın şeyden bahsediyorum. Kıyasının abartı olduğunu söylüyorum. Kıyasın; o zaman menemen de logia olsun oluyor. Onu açıklıyorum. Karpuz diyorsun. O da saçma diyorum. Ben mi demişim diyorsun. Ya beni anlamıyorsun. Ki o kadar anlayışsız olmadığını biliyorum. O zaman tek bir sonuca varıyorum. Abartıyorsun. Bunun da farkında değilsin.
Bana ormanın olması ve karpuzun olamaması arasındaki farkı açıklar mısın o zaman. Aralarında nasıl bir fark var ? Hadi menemene yumurta da giriyor :ehe:

En azından menemenin saçma olduğunu kabul ettin. Bu da bir gelişme.
Meyve meyvesi diye birşey duydun mu hiç?
Sen söylemek istediğim şeyi inatla anlamak istemiyorsun.
Adam kafasına göre logia yapmış işte diyorum bunu da abartarak dile getireceğim tabi, abartma bir iletişim biçimidir.

Meyve meyvesi olmaz diyorsun mesela şuan yarın bir gün çıkabilir görürsün bak :ehe:

9 maraba içerisinde Amiral gücünü bilen tek kişi Kinemon. O olsaydı yapma ağam çekerdi Yeşil Boğa'ya. :D
ağa kınlar üstün haki kullanıyorlar tabi dresrosada her ne kadar ödlek ödlek dolaşsada kinemon kendi ülkesinde öyle olmadığını kısmen gösterdi tabi kaido ayrı bir kulvar ondan tek yediler o ayrı konu :D o yüzden aramakiden pek korkacaklarının sanmam

Bana ormanın olması ve karpuzun olamaması arasındaki farkı açıklar mısın o zaman. Aralarında nasıl bir fark var ? Hadi menemene yumurta da giriyor :ehe:
Ormana bakıp of be doğaya bak diyebilirsin. Böyle etkileyici bir orman olursa felan.

Ama karpuza bakıp of doğaya bak diyeni görmezsin. Mantık buradan geliyor.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 47)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık