Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam geldi hükümetin en pis yüzünü gösterdi gidiyor. Akainu’dan güzel bi “aferin” alır şimdi :)
Kendisini daha fazla rezil etmesin diye momo almış bunu götürüyor zaten. Akainu’ya verip kulağını çekmesini ister belki.

Yamato’ya bişey olmaz artık. Meyvesi zaten wano koruyucusuydu. Yamato ölümüne dövüşürse plot yardımı falan olur kınlarla beraber kazanır. Onu şov için harcamaz Oda. Tam tersi yeni tayfa üyesine şov yaptırır.
Dövüşmeyecek bence bu ufak bir tamamlanmamış karşılaşma olarak kalacak ve gelecek bölümlerde hesaplaşma gibi bir durum olabilir. Zaten şuan 1 vs 1 karşılaşmada amirali alamaz. Araya Momo girdiğine göre sen bilirsin der çekilir

Dövüşmeyecek bence bu ufak bir tamamlanmamış karşılaşma olarak kalacak ve gelecek bölümlerde hesaplaşma gibi bir durum olabilir. Zaten şuan 1 vs 1 karşılaşmada amirali alamaz. Araya Momo girdiğine göre sen bilirsin der çekilir
Gitmeden bi kendini toparlar. Yalnız edit yapayım derken yeni mesaj atmışım orda yazdığım gibi ben şov beklemiyorum artık bu adamdan. Mangaka herifi baya karaktersiz yaptı. Tam harcamak için tasarlamış sanki.

Önceki bölümlerde yazmıştım bu adam belki indirdiğini meyveyle emip iyileşir savaşmaya devam eder, kalabalık bi grubu alır diye. Ama yanılmışım diye düşünüyorum. Mangaka böyle saçma konuşturduğu adamı yüceltecek bişey yapmaz bence.

momo bolo breath öğrenip defterini kapatsa şaşırmam artık.

Gitmeden bi kendini toparlar. Yalnız edit yapayım derken yeni mesaj atmışım orda yazdığım gibi ben şov beklemiyorum artık bu adamdan. Mangaka herifi baya karaktersiz yaptı. Tam harcamak için tasarlamış sanki.

Önceki bölümlerde yazmıştım bu adam belki indirdiğini meyveyle emip iyileşir savaşmaya devam eder, kalabalık bi grubu alır diye. Ama yanılmışım diye düşünüyorum. Mangaka böyle saçma konuşturduğu adamı yüceltecek bişey yapmaz bence.

momo bolo breath öğrenip defterini kapatsa şaşırmam artık.
O kadar bekletti adamın yüzünü göstermek için hemen harcamaz onu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 54)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık