Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amirallerde insan be, ne yapsınlar hiç mi dokunulmaz olsunlar. Bir iki tanecik vursunlar ki seride renk olsun. Ha sonunda başlarına geleceği biliyorlar marabalar.

Momo can havliyle büyük bir trajedi olmasın diye Aramakiyi uzaklaştırmaya çalışsa da kendini yem etti.

Bir kaç bölüme ağaç reçinesi olmuş Momo görürüz ç

Amirallerde insan be, ne yapsınlar hiç mi dokunulmaz olsunlar. Bir iki tanecik vursunlar ki seride renk olsun. Ha sonunda başlarına geleceği biliyorlar marabalar.

Momo can havliyle büyük bir trajedi olmasın diye Aramakiyi uzaklaştırmaya çalışsa da kendini yem etti.

Bir kaç bölüme ağaç reçinesi olmuş Momo görürüz ç
İhtimali yok :bilmem:

Shanks şu Bartolomeo adlı ucubenin kellesini Luffy'nin önüne atsa ne güzel olurdu. Hadsize bak Shanks'ın bayraklarını yakıyor. Sadece kapakta gördüğümüz mekan ile de kalmamış, herif gidip Shanks'ın mekanlarına sarmış. Kimse kusura bakmasın ama bunun cezası ölümdür.

Lan ölüyorum yonko olarak da Nika'yı çizmiş. 🤣🤣🤣🤣 Oda net mesajı veriyor. "Nika olmasa Luffy diye bir karakter yonko olamazdı." 🤣🤣

Shanks şu Bartolomeo adlı ucubenin kellesini Luffy'nin önüne atsa ne güzel olurdu. Hadsize bak Shanks'ın bayraklarını yakıyor. Sadece kapakta gördüğümüz mekan ile de kalmamış, herif gidip Shanks'ın mekanlarına sarmış. Kimse kusura bakmasın ama bunun cezası ölümdür.
Bartonun peşine gitmek şenks için en kötü senaryo. Luffynin ayakçasının bariyerine büyük amcası oden gibi yapışırsa gazeteyle verdiği tüm o kasıntı pozlar boşa gider

Bartonun peşine gitmek şenks için en kötü senaryo. Luffynin ayakçasının bariyerine büyük amcası oden gibi yapışırsa gazeteyle verdiği tüm o kasıntı pozlar boşa gider
Öyle bir şey olursa Oda artık ayranım dökülmesincilikte doktorasını yapmış olur. Shanks elindeki gazeteyi uçak yapıp haki basarak Barto'ya yollasa yeterli olur infaz etmesi için.

Ryokugyu'da, Ace gibi gereksiz bir özgüven var.İnşallah Ryokugyu'nun sonu Ace gibi olmaz!

Ryokugyu illaki Luffy'i yeneceğim diye zorlarsa şansını ilk ölecek amiral net Ryokugyu olur!

Ben mi şaşırmışım :hhh:

Oden 1 yıl sonra gelecem demiş 10293847598734 yıl sonra öldüğünün haberi gelmiş kalkıp nasıl WB geri vitese taktı yazmışsın.

10 saniye önce torunu yerine koyduğu Ace, öz torunu ölmesin diye ölmüşken beni yerde tut sengoku diyen adama geri vites demiyorsun :hhh:

Bir de şaşıran benim :oleyo2:
Bir adam vardır kardeşim derim. Biri onu çorba yapar. Banane derim. Ne güzel.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık