Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Final sagada aslında önceden alt yapısı hazırlanmış bir hikaye döngüsü ortaya çıkabilir.

1. Shanks şu anda her zamankigii siesta yaparak olayları izler.
2. Lufy ve tayfası (law dahil) kırmızı yol taşları aracılığı ile rafteli bulmaya doğru yola çıkarlar.
3. bu yolda tanrı vadisinde BB ile çarşırlar ve lufy tam anlamı ile ölümle yüzleşir law meyvesinin özelliği ile lufye sonsuz yaşamı verir kendi feda eder. ( donfilamingo bunu çok istemişti bunun üstüne oda bu kadar yüklendi ise ve sonra unutturdu ise bir yerde kullanacak demektir)
4. 2. büyük marine savaşı olur ki bu sefer savaş korsanlar + devrim ordusu vs Marine şeklinde olacaktır.
finalde D. nin iradesi one piece nedir olayları açıklanır. Devrim ordusunun hayali olan adil yönetim sistemi tüm ülkelerde kurulur ve denizcilere gerek kalmadan bu düzene geçilerek huzur bir dünya yaratılır.

(çok polyanaca oldu ama böyle bir son gelirse hiç şaşırmam oda her zaman büyük süprizler yapan biri değil bazen çok daha basit bir şekilde ortaya koyabiliyor bunları. )

Farklı sebepleri olabilir. Örneklendirecek olursak.

1. Tanrı vadisinde Roger + Garp ile Rocks korsanları arasında yapılan savaş sonrası orda bulunan 2 çocuk bu çocukların tenryuubito olmaları yüksek ihtimal olarak gözüküyor. Buna bakarsak Don Flamingo'daki olayın bir benzeri Shanks için söylenebilir.
2. Shanks ve tayfasının gücü güvenilirliği konusunda Sengoku'nun ikna olması ve tobinin savaş sırasındaki söylemleri savaşın zaten bitmesi gerektiğine olan inancı birinin ortaya koymasıydı bu nedenle savaş bitmiştir orda.
3. Shanks dünya hükümetine çalışmıyor çünkü Gomu Gomu No Mi meyvesini zaten Denizcilerin elinden aldı Wano arkında bu konu ile ilgili de bir flashback yaşandı.
4. O meyveyi asıl yiyecek kişi Roger'in oğlu Ace olacaktı bu Shanks'ın kaptanına olan inancı ve onun 20 yıl erken geldik diyip benim oğlum yapacak demesine bir gönderme olarak düşünüyorum ben.

Not: Lufy tamamen aç gözlülüğü dolayısı ile o meyveyi yedi :) başka bir sebep yok aramayın.
1. Madde de yazdığın olay tamamen teori, teorinin sahibi de "GLY" Manga da böyle bir şey geçmiyor.
2. Madde'de sanırım "Tobi" Konoha dan kamui kullanıp Marineford'a gelmiş.
3. Madde'de Zaten ortaya konulan mevzunun Shanks'ın iki taraflı oynuyor olması. Bu da denizcilere çalıştığı anlamına geliyor.
4. Bu madde tamamen teoriden ibaret.

1. Madde de yazdığın olay tamamen teori, teorinin sahibi de "GLY" Manga da böyle bir şey geçmiyor.
2. Madde'de sanırım "Tobi" Konoha dan kamui kullanıp Marineford'a gelmiş.
3. Madde'de Zaten ortaya konulan mevzunun Shanks'ın iki taraflı oynuyor olması. Bu da denizcilere çalıştığı anlamına geliyor.
4. Bu madde tamamen teoriden ibaret.
buradaki tüm söylemler ve konuşmalar zaten teori tahmin öngörü vb. bir sürü farklı kelimeler ile adlandırılacak bir olay. Kimse oda değil veya kimsenin akıl okuma yeteneği yok odanın kafasındaki hikayenin tamamına sahip değil.

1. madde için geçmiyor ama olmayacağı anlamına gelmiyor çünkü oda gelecek geçmiştir dönüsünü çok fazla yaşatan bir adam. bu nedenle geçmişte yaşanmış bir olayın benzer döngüye sahip versiyonunu ve merak edilen bir olayı fakrlı şekilde ortaya koyması çok muhtemel bir durum bence. (tekrar diyorum bence tahminen :) )
Shanks konusunda ben kesinlikle çift taraflı olduğunu düşünmüyorum. bir şekilde her iki tarafında onun varlığına saygı duyduğu bir rolü ve gücü var bu çift taraflı olmak değildir. iki tarafıda kullanmak belki olabilir kendi çıkarları için.

Hükümet hangi ülkeyi korumuş ki ? Biz mi 1000 bölüm yanlış izledik animeyi :D tüm ülkeler savaş halinde veya bi korsan ele geçirmiş.
Peki hükümet dediğin gibi işe yaramaz bir yapılanma olsaydı o kadar ülke neden üyeliğini devam ettirsin?

Cevap açık.Her ne kadar hükümetin adaleti(korumayı) tam olarak sağladığını düşünmeseler de kendilerini daha iyi koruyacak bir yapılanma maalesef ki yok.

Her ülkenin askeri yapılanması maalesef normal korsanlara karşı bile oldukça zayıf.

Ülkeler, dünya hükümetine üye olarak en azından dış tehditlere karşı kendilerini korumak için bir umutları var.

Diğer türlü bunu ne kendi askeri güçleri yapabilir ne de bunu yapacak başka bir yapılanmaya üye olabilirler.

Dış tehditlere karşı hükümete üye olmaktan başka çareleri yok.El mahkum...

Son düzenleme:
1-2 bölüm wano görmeyebiliriz. Önümüzdeki bölüm biraz dünyadan haberler görürüz, tayfanın ödüllerini öğreniriz. Bölüm sonunda Shanks gözükür. Nikalı postere bakar demek sonunda uyandırdın tarzı bir laf eder bölüm biter.

Yalnız bu ara falan değil böyle ara mı olur? Ara dediğin nedir bir hafta hadi bilemedin 2 hafta ara verirsin.Bu resmen sıkıldım bir gidip gelecem gibi birşey.Yahu ne çizdiğini unutursun bu kadar ara mı olur?

Yalnız bu ara falan değil böyle ara mı olur? Ara dediğin nedir bir hafta hadi bilemedin 2 hafta ara verirsin.Bu resmen sıkıldım bir gidip gelecem gibi birşey.Yahu ne çizdiğini unutursun bu kadar ara mı olur?
sçtığının farkında olduğu için araya girdi. Kendisi kanıtlıyor kimse inanmıyor seri sçışta. Serinin en eski takipçileri bile acayip gömüyor seriyi. Forumlar falan hezeyan kaynıyor. Bakalım ne yapacak dangoz. Opm falan okuyun bu seriyi 3'e katlar

sçtığının farkında olduğu için araya girdi. Kendisi kanıtlıyor kimse inanmıyor seri sçışta. Serinin en eski takipçileri bile acayip gömüyor seriyi. Forumlar falan hezeyan kaynıyor. Bakalım ne yapacak dangoz. Opm falan okuyun bu seriyi 3'e katlar
Yok orası ayrı zaten şu saatten sonra sırf sonunu görmek için takip ediyorum.Yoksa böyle saçmalık olamaz yonkoların sağ kollarına bak Ben Beckman,Shiryu,Zoro en güçlü yonkomuzun sağ kolu koyun kılığındamı aslan kılığındamı ne bir soytarı vardı o ismini bile bilmiyorum.... Sayı çıktığından beri düzenli olarak sayıya bakıp küfredip çıkıyorum komik desen komik değil,bildiğin alalede trollük senelerini vermişsin seriye çizmişsin okuyucuya saygın yoksa kendi emeğine saygın olsun.Arada trollük yapıyorsun kendince eğleniyorsun tamam da serinin en önemli yapı taşlarından imparatorluk kavramını neden çöpe atıyorsun? Zerre üzüntü duymuyorum final sagaya girildiği için bitsin sonunu görelim kurtulalım modundayım.Şu saatten sonra gitsin Buggy Shanks'ı indirsin zerre şaşkınlık yapmaz sıfır şaşkınlıkla olabilir der geçer okuyucu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık