Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümde Saboyu göreceğiz o kesinleşti gibi. Ama Sabonun 2 amirale karşı ki bunlarin ikiside kılıç kullanıyor elinde su tesisatı borusu ile savaştiracaksa hiç çizmesin daha iyi.Ne la bu Doffy nin sağ kolu bile bambu ile dövüşürken sırıtmiyordu okadar 😒

Tüm tarafları olaya sürmüş oda anlaşilan sabo dragon shanks denizciler hadi bakam bomba geliyor heralde 😅 sabonun kolu gittiyse bari birini güçlü gösterecek sekilde gitsin kolu

- Chapter 1054: “Emperor of Flames” (it is the name of Ace's "Entei" attack).
– The title is related to Sabo.
- We know a news about the death of a character, this news is also related to Sabo.
- Ryokugyuu is a Logia-type Akuma no Mi user.
- There's no break next week.

Redon tarafından onaylanmış bu.

- Chapter 1054: “Emperor of Flames” (it is the name of Ace's "Entei" attack).
– The title is related to Sabo.
- We know a news about the death of a character, this news is also related to Sabo.
- Ryokugyuu is a Logia-type Akuma no Mi user.
- There's no break next week.

Redon tarafından onaylanmış bu.
ryokugyu birini eşşek cennetine yollamış anlaşılan.
Mariajoes'da büyük olaylar dönüyor anlaşılan entei saldırısı nihai saldırılardan biri sabo sanırım paket olacak.

Datte zaten sırf bu gönül olayı olmasın diye müdahale ediliyor zaten. Müdahale edilmese senin gönlünü yapıyorum sanacaklar ki bu itamda da bulunuldu.
Yani ben onların gönlünü yapayım yoksa sizin mi? Dediğim gibi iki tarafı da memnun edemezsin bu mümkün değil. İki türlü de kötü adam benim ve iki taraf da bu senin dediğinin aynısını bana diyebilir yani yapacak bir şey yok. Ayrıca dediğim anlaşılmamış Yalamaki'nin çok ağır olup olmaması önemli değil.
yalamakiye çok güldüm ya :D :D Şimdi adminim diyelimki bu arkadaşlar buldukları bu ismi Oda sensesiye bir şekilde ulaşıp beğendirtmeyi başarsalar, karakterin ismine bir de yalamaki eklense, bizde hakaret içeriği barındırdığından yasak devam eder miydi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık