Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek tayfada Luffy'den sonra en yüksek bounty hala Sanji'de. Sigara lobisine iyi kutlamalar :hhh:

Ayrıca Aramaki'nin meyvesi yaşam meyvesi galiba. Bitkilerin yanına mantar da koyabiliyorsa bitki meyvesi olamaz.

Aramaki’ye durduk yere saldırdıklarını sanmıyorum.Adam mekana elini kolunu sallaya sallaya gelmiş belli ki Udon’a.Bunlar da birader hayırdır sen diyip dalmışlar adama.Tayfaya güvenip sürpriz yeteneğin gazabına uğramışlar gibi.Yalnız anlamadığım King ormanını ateşe verebilirdi Zoro bunun vanasını mı kapattı naptı adam ateş çıkaramıyor olabilir. :D

Ya usopp'un görevi keskin nişancılık ve bence op evrenindeki top 3 nişancıdan biri ( attığını vurmak bakımından ) daha ıskaladığını görmedim. Daha fazla ödül alsa da sırıtmaması lazım normalde ama o kadar işlevsiz kalıyorki insan karakterden nefret ediyo. EniesLoby de denizcilerin menzilinin dışından herkese hs attığı sahneyi arada açar izlerim ,ama 1000 bölümde başka icraati yok ahhahahshs
Onigashima’ya hiç gitmeden ordaki askerleri avlaması lazımdı. Ya da delici mermiler toplayıp aura hissederek duvar arkasındaki adamları vurmalıydı. Farklı katlardaki olaylara karışabilirdi oturduğu yerden.

Grandline’daki usopp’un yapamayacağı bişey görmedim ben bu arc.

Benim öngörüşüm.
Luffy Aramaki ile karşılaşmayacak. Yamato karşılaşacak.
Luffy gazetedeki Sabo haberini öğrenip tayfayı toplayıp denize yelken açacak. Yamato da onların adadan ayrilabilmesi için Aramaki'yi kızıl kınlarla tutacaktır.
Tayfadaki diğer ödüller de denizde yolculuk sırasında öğrenilecektir.

Aramaki’ye durduk yere saldırdıklarını sanmıyorum.Adam mekana elini kolunu sallaya sallaya gelmiş belli ki Udon’a.Bunlar da birader hayırdır sen diyip dalmışlar adama.Tayfaya güvenip sürpriz yeteneğin gazabına uğramışlar gibi.Yalnız anlamadığım King ormanını ateşe verebilirdi Zoro bunun vanasını mı kapattı naptı adam ateş çıkaramıyor olabilir. :D
Ryokugyu havasını almıştır o King'in. King'in ateşi anca sigara yakar. Ryokugyu'nun sigarasını yakmaya yetmiş o da.

jimbei 1.038 milyar(+600)
Sanji 930m(+600)
zoro 920m(+600)
robin 730m(+600)
usopp 600m(+300)
franky 394m(+300)
brook 383m(+300)
nami 366m(+300)
Chopper 100b(+0)
ödüller böyle oluyor o zaman. Yamato’nun ödülü belli değil ama yalandır tabiki 1 ay bölüm yok nereden buldular da sızdırdılar.

Benim öngörüşüm.
Luffy Aramaki ile karşılaşmayacak. Yamato karşılaşacak.
Luffy gazetedeki Sabo haberini öğrenip tayfayı toplayıp denize yelken açacak. Yamato da onların adadan ayrilabilmesi için Aramaki'yi kızıl kınlarla tutacaktır.
Tayfadaki diğer ödüller de denizde yolculuk sırasında öğrenilecektir.
Adam geldi bile ne ayrılması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık