Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O artık matbaada çalışıyordur Morgans bunu matbaada çalıştırıyordur eskilere bakıp yad ediyordur. :D
Ay hiç güleceğim yoktu ama kesinlikle doğru :D
ID de dayak yiyip ağlayan Dof da yok. :ehe:

Crocodile'ı göreceğiz ama Dof'u anca dayak yerken görürüz görürsek... ;)
Doffy sama hazretleri mahpushanede rahat, takılıyor. Sen korkmaya başla.. Croco nun gazete dışında başka vasfı yok. Hala gözükmesi bu bir miktar endişelendirdi beni :D

Ay hiç güleceğim yoktu ama kesinlikle doğru :D

Doffy sama hazretleri mahpushanede rahat, takılıyor. Sen korkmaya başla.. Croco nun gazete dışında başka vasfı yok. Hala gözükmesi bu bir miktar endişelendirdi beni :D
Aynen çok rahat takılıyor, biraz daha gösterseler yalvaracaktı Magellan'a...
Yapmadığı şey değil biliyorsun, Tsuru'ya karşı da ''Fujitora bana yardım etseydi böyle olmazdı'' diye ağlamışlığı meşhurdur. :D

Croc yeri gelince sahne alacak bekliyor şuan. Sen daha hikaye anlat... :D

Momo Yamato'ya savaşma demiş, Momo da savaşmaz belki daha. Eski çeviri savaşıma katılma gibiydi. Bakalım neler olacak.

Edit: Yeşil Boğa Yamato'nun saldırısına acıttı da demiyormuş. :a:

Son düzenleme:
Momo diplomasi taraftarı gibi duruyor. Ryo ile konuşarak durumu çözme niyeti ile savaşı durdurmuşa benziyor. Sonuçta adalet kazanacak.
Duruma bakınca buradaki suçlular korsanları koruyan Momo ve 9 maraba. Binlerce suçlunun Impel Down'dan kaçmasını sağlayan Luffy'yi geçtim Kidd ve Law da var. Aramaki gayet bağışlayıcı bir tip aslında. Az önce saydığım korsanlardan daha kötü olan Queen ve King'i bile yollarına çıkmasa bağışlayacaktı. Momo'ya da yoluma çıkmayın dedi bu bölüm. Umarım Momo işler büyümeden anlaşır, yoksa başları belada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık