Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda: Shanks, yavrum hadi topla çocukları gel senin film öncesi bi Wano hype'ı yapalım iki üç panellik.

Shanks: Ya reis uğraştırma beni. Ne güzel sake içiyoruz. Biliyorsun beni hem ben gelemiyorum kalabalık mevzulara. Ayrıca ne diceksin okuyucuya, nasıl Wano'da olacakmışım? Yapma etme Allah için...

Oda: Güzelim, uzatma işte. Oradan geçerken uğradı, sonra da geri döndü deriz ne kastın he.

Bölümde bi absürtlük, bi saçmalık var :/

Şöyle, Wano'da iki imparatoru yok etmiş bir güç var. Sen gel tek başına, ne tayfan var ne de başka bir şeyin, Nika'yı alacağım! Nasıl bi yürek yedin, nasıl bir cahil cesareti bu arkadaşım. Serii şu saçmalıklardan bi kurtulamadı, ifrit oluyorum. Yani bir de bu aptalık karakterine değinelim, gördüğüm en leş amiral. Biri çıkar ormancı fanıyım derse kalbini kırabilirim, gerçi kırmam lan saçma sapan bir karanterin fanı olarak çarpılmış zaten adam. Neyse, bölümü sevmedim, sadece sabo kısmı fena değildi, o taraftaki gelişmeler ilgimi çekti.

Şöyle, Wano'da iki imparatoru yok etmiş bir güç var. Sen gel tek başına, ne tayfan var ne de başka bir şeyin, Nika'yı alacağım! Nasıl bi yürek yedin, nasıl bir cahil cesareti bu arkadaşım. Serii şu saçmalıklardan bi kurtulamadı, ifrit oluyorum. Yani bir de bu aptalık karakterine değinelim, gördüğüm en leş amiral. Biri çıkar ormancı fanıyım derse kalbini kırabilirim, gerçi kırmam lan saçma sapan bir karanterin fanı olarak çarpılmış zaten adam. Neyse, bölümü sevmedim, sadece sabo kısmı fena değildi, o taraftaki gelişmeler ilgimi çekti.
Önümüzdeki ark düşmanın çöp askerleri Lufi'yi görecekler, hiç korkmadan ve inanarak indirmek için, durdurmak için dalacaklar.

Öyle bir baban olacak ama b. Haki bile kullanamayacaksın. Yazık bu Ace'in kafasına.
O da sorun. Rindin Zahide cevabı gibi oluyor biraz ama dünyaya gelme şeklinde babasının suçu büyük. Ulan bir ayağın çukurda be adam! Ne halt yemeye tüm dünyanın peşine düşeceğini bile bile soy ve şöhret derdine düşüp çocuk yapıyorsun? Hem belli ki Garp hazırda yapmış zaten dünyada "d." mi bitecek senin uçkurun olmasa? Çocuk anne karnında fazla kalınca problemli doğdu demek.

Girişi karizma sonu kötü olan amiral diyebiliriz de diyemeyiz de sonuçta bizim gördüğüm amiraller animenin başlarında ezik güçlere karşı gözümüze o kadar havalı ve güçlü geldi.
Kizaru Aokji falan girişleri havalıydı.
Bu oduncununda girişi çok havalı oldu fakat savaştığı kişiler artık normal korsan değil. O yüzden darbe alması falan ezilmesi bana doğal geliyor. Ben isterdim ki luffy yanına kadar gitse luffy 2-3 caksa kaybol dese :D şu shanks büyük savaşta yaptığı giriş tarzında birşeyler yaparsa o zaman luffy artık çok güçlü derim. Önüne gelen dalabiliyorsa tık yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık