Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ryo Logia, haki lazım yani hasar bırakmak için. Momo ısırınca Kaido'ya olan etkinin olmaması bu yüzden. Haki olmadığı için hasar almıyor. Boro Breath olsa iş değişirdi anti muhabbetinden ama çapsız yapamıyor tekniği. :) Muhtemelen bizimkiler farkedip Momo'yu kurtarmaya gelecekler, yoksa paket olur.
Haki, irade seviyesine göre bilinçsiz olarak da salınabiliyor diye biliyorum. Ülkesini daha yeni bir canavardan kurtardı Momo. Hem bunun, hem de yeni Shogun olmanın getirdiği gazla bir şeyler yapmasını bekliyorum açıkçası. Oden'in ruhundan da almıştır üç beş bir şeyler, genetiğinde vardır güçlülük... Göreceğiz.

Ace gibi beceriksiz ve bu denli aptal bir karakter niye bu kadar seviliyor gram anlamıyorum. Kendisi Roger'dan çok annesine çekmiştir muhtemelen, çünkü koskoca seride ölmeyi becerebilen ender beceriksiz karakterlerden birisidir. Aynı zamanda da baya baya güçsüz bir karakterdir, sadece meyvesi ve babası Roger diye insanların Ace güçlüydü gibi bir algısı olsa da kendisi güncel Zoro, Sanji ve Yamato'ya kafa tutsa yenilirdi.

Aynı zamanda madem babandan bu kadar nefret ediyorsun yürü git denizci ol. Hem git korsan ol hem de tayfanı arkanda bırakarak WB'ye katıl, sonra onu Korsanlar Kralı yapacağım de. Bu kadar da kansız, ne istediği belli olmayan, kişilik yoksunu bir karakterdir.

Gerçeği bilmesek asıl yonkou Doffy derdik. O savaşın sonuçları bundan çok daha iyi aktarılmıştı. Gerçekten de önemli birisinin düştüğünü hissettirmişti okuyucuya. Kaido mu? Sanırsın Wapol yenildi. :S
Doffy'nin yenilmesinde Fujitora sansür uygulatmadı. Burada dünya hükümeti sansür uygulamak istedi o yüzden biraz gölgede kaldı bence.

Haki, irade seviyesine göre bilinçsiz olarak da salınabiliyor diye biliyorum. Ülkesini daha yeni bir canavardan kurtardı Momo. Hem bunun, hem de yeni Shogun olmanın getirdiği gazla bir şeyler yapmasını bekliyorum açıkçası. Oden'in ruhundan da almıştır üç beş bir şeyler, genetiğinde vardır güçlülük... Göreceğiz.
Ben kılıçtan bir hayır bekliyorum. Ejder modundan çıkarsa dallardan kurtulur Momo. Elindeki Enma'dan hallice kılıcı bir savursa kılıcın belki farklı bir yeteneği çıkar. Enma kullanıcının hakisini çekiyordu, belki diğer kılıç da rakibin hakisini/enerjisini çekiyordur, Naruto'daki balıkadam kılıklı kılıçustası gibi bir şey çıkarsa Aramaki'yi duman eder. :)

Ace gibi beceriksiz ve bu denli aptal bir karakter niye bu kadar seviliyor gram anlamıyorum. Kendisi Roger'dan çok annesine çekmiştir muhtemelen, çünkü koskoca seride ölmeyi becerebilen ender beceriksiz karakterlerden birisidir. Aynı zamanda da baya baya güçsüz bir karakterdir, sadece meyvesi ve babası Roger diye insanların Ace güçlüydü gibi bir algısı olsa da kendisi güncel Zoro, Sanji ve Yamato'ya kafa tutsa yenilirdi.
Feat olarak sadece Yamato Ace'e karşı durabilecek durumda, diğer ikili korsancılık oynayadursun.
Zaten TS öncesi güç dengesi ile güncel karakterler üzerinden yorum yapmak harika :hhh:

Seride tüm faktörler başrol için çalışıyor. Luffy abimizin seviye atlaması için ölmesi gerekiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık