Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ryokugyu yeni amiraller arasında en güçlü çıkacak, bu konuda Akainu'nun yerini alacak diyordum adam üstüne Akainu fanı çıktı ckxkcj.

Dostum ben 5 yıldır kimseyle olayları kişileştirmemeye özen gösterdim. Yorumumda da King demedim, kimseyi anmadım. @King Kizaru demiştir başkası Bobbin demiştir. Gelip kişiliğime saldıran sensin algı kasıyor vb diyerek. Zaten çok sayıda :) koymandan belli amacın. Benim demek istediğim bir grup kimi görse Amiral seviyesi görüyor. Bunu sen de anlıyorsun tabii ki ama amacın olay çıkartmak. Ne başardın bilmiyorum ama gereksiz gerilimlere girmeye gerek yok. Bunu tavsiye ederim, hayat böyle daha iyi. Dışarıda da dünya var. Buraya eğlenmeye geliyoruz.
Dur şu senseye saldıracak bir şey bulayım gibi bir amacım yok. Olay çıkarınca elime ne geçecek ayrıca? Amiral=Sağ kol diyenlerden değilim. Yazdığın mesajı görünce öyle bir şey görmediğim için mesajı göster dedim. Gösteremedikçe ben uydurdum demek yerine başka yollara sapıp beni geçiştirmeye çalıştın. Trollüyorum diyebilirdin, azıcık algı yapalım dedik diyebilirdin, şakaya vurur geçerdik. Ama savunmaya çalışınca göster diye ısrar ettim ben de.

Dostum senle bir alıp veremediğim yok. Senle ilgili tek bildiğim şey amiral seviyor olman. Neden kişiliğine saldırayım? Yazdığım şeylerde kişiliğine bir saldırı yok. Burada Bobbin diyenler deyip insanlarla dalga geçiyorsun, geçebilirsin de sonuçta forum ortamı burası kimsenin şahsi günlüğü değil. Dalga geçmeyi kişiliğe saldırı görmeyip de algı kasıyorsun lafını saldırı görmen de ilgincime gitti. Yine de kusura bakma rahatsız oluyorsan kullanmam bir daha.

Fujitora, Sengoku ve Tsuru'nun olduğu gemiye 'Benim kim olduğumu zannediyorsunuz' diyerek dalan Jack, King ve Queen önünde çocuk muamelesi gördü. Araki geldi King ve Queen'e çöp muamelesi yaptı. One Piece evreninde kaybettin mi değerin kalmıyor. Bu yüzden Genius Jester Buggy seri sonu korsan kral olacak adam. Serideki dövüşme gereği duymadan zirveye oynayan efsane.

Morgans serideki favori karakterim kesinlikle. Kral hem guclu, CP-0 ajanina iki atmisti, hem de dunyadaki en buyuk guclerden birisine, OP evreninin haberlesme ve bilgilendirme kaynagi, sahip. Kutsallar ve Gorosei’yi takmayacak kadar da gozupek, o ne isterse dunya onu ogreniyor. Ayrica bu bolumden anlasildigi kadariyla CP icinde kendi ajanlari bile var ona haber ucuran (Guernica Morgans’in ajani muhtemelen). Bu adam kesinlikle dusunuldugunden cok daha fazla guc/otorite sahibi.

Morgans serideki favori karakterim kesinlikle. Kral hem guclu, CP-0 ajanina iki atmisti, hem de dunyadaki en buyuk guclerden birisine, OP evreninin haberlesme ve bilgilendirme kaynagi, sahip. Kutsallar ve Gorosei’yi takmayacak kadar da gozupek, o ne isterse dunya onu ogreniyor. Ayrica bu bolumden anlasildigi kadariyla CP icinde kendi ajanlari bile var ona haber ucuran (Guernica Morgans’in ajani muhtemelen). Bu adam kesinlikle dusunuldugunden cok daha fazla guc/otorite sahibi.
o patakladığı cp ajanı 0'a mı ait bilemiyorum ama bisürü cp çer çöp ajanı var bu da bir tane çöpü patakladı işte

o patakladığı cp ajanı 0'a mı ait bilemiyorum ama bisürü cp çer çöp ajanı var bu da bir tane çöpü patakladı işte
Oyle de olabilir belki, ama Tamatebako’yu baska kimse gormesin diye herkesi harcayan Stussy bu adama dokunmamisti, hatta gormesine izin de vermisti. Bu adamin kesinlikle cok guclu baglantilari var, ve bence Joy Boy konusunda bile az cok bilgi sahibi, durup dururken o fotografi yayinlamamistir diye dusunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 43)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık