Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu gorosei'in D. Yi kaldırmak neden şimdi aklına gelmiş ki? Hem stratejik olarak da saçma. Bu adamın isminde D. olduğunu bilmeyen köylü bile yoktur silip niye şüphe uyandırıyorsun?

OP halkı mal Roger'ın ismindeki D'yi bile unutmuşlar posterin son halini ezberlediklerinden.
Burada sorun biraz da okuyucunun mal yerine konulması esasında. Cidden gorosei'in ne yapmaya çalıştığını ben anlamıyorum. İlk olarak meyve meselesinde büyük patladılar zaten. Bayağı gerizekalı yani bu adamlar. Kötü niyetli olduklarını düşünüyorum artık. D ismi olanları en başından kaldırmaya gayret etseler anlayacağım illa ki icraat yapmasını bekliyorlar herhalde. Hesapta ışık falan söndürüyorlar hikaye. Ohara'yı komple ortadan kaldırdılar iş buraya gelince dur bakalım ne yapacaklar bekleyelim... Saçma geliyor vallahi hocam.

Burada sorun biraz da okuyucunun mal yerine konulması esasında. Cidden gorosei'in ne yapmaya çalıştığını ben anlamıyorum. İlk olarak meyve meselesinde büyük patladılar zaten. Bayağı gerizekalı yani bu adamlar. Kötü niyetli olduklarını düşünüyorum artık. D ismi olanları en başından kaldırmaya gayret etseler anlayacağım illa ki icraat yapmasını bekliyorlar herhalde. Hesapta ışık falan söndürüyorlar hikaye. Ohara'yı komple ortadan kaldırdılar iş buraya gelince dur bakalım ne yapacaklar bekleyelim... Saçma geliyor vallahi hocam.
Dostum inan sabaha kadar otursak bütün forum şunlara mantıklı bir açıklama getiremeyiz. Yok çünkü. Buradaki mantığı görmek için yutubır olmak veya reddit tarzı yerlerde OP yalayıcısı olarak görev almak lazım. Başka türlü olmuyor.

Bobbin zamanı @King yoktu bile. Bu adam o zaman Bobbin Akainu'yu yener demiş sana göre.

Şimdi de sağlam King Aramaki'yi yener demiş diyorlar diyorsun. Bak tek kişi de değil. Diyen bir çok kişi varmış gibi. Argümanını değerli kılmak için abartılı şeyler yazıldığını iddia edip karşıyı komik duruma düşürmeye çalışıyorsun.
Dostum ben 5 yıldır kimseyle olayları kişileştirmemeye özen gösterdim. Yorumumda da King demedim, kimseyi anmadım. @King Kizaru demiştir başkası Bobbin demiştir. Gelip kişiliğime saldıran sensin algı kasıyor vb diyerek. Zaten çok sayıda :) koymandan belli amacın. Benim demek istediğim bir grup kimi görse Amiral seviyesi görüyor. Bunu sen de anlıyorsun tabii ki ama amacın olay çıkartmak. Ne başardın bilmiyorum ama gereksiz gerilimlere girmeye gerek yok. Bunu tavsiye ederim, hayat böyle daha iyi. Dışarıda da dünya var. Buraya eğlenmeye geliyoruz.

Bu durum bana Jack gibi geliyor. O da ortaya çıkınca kim dövecek muhabbeti çıkmıştı. Denk bile gelmedik. xd dövüş olsa bile sonu olan bir dövüş olmaz. Arc sonu bu neticede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık