Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb'nin beyninin yarısı olmadan yaşayabiliyor olması Sakazuki'ye eksi yazmaz sadece Wb'ye artı yazar
WB'nin olayını çocukken çok yaşadım, biriyle kavga etsen yüzün şişse imkanı yok ailene ya da akrabalarına dayak yemediğini kabul ettiremezsin. Bir de onun suratını gör dersin en fazla. Adamı yıktıysan bile yüzün dağıldıysa o saatten sonra dayağı yemişsindir.

WB'nin olayını çocukken çok yaşadım, biriyle kavga etsen yüzün şişse imkanı yok ailene ya da akrabalarına dayak yemediğini kabul ettiremezsin. Bir de onun suratını gör dersin en fazla. Adamı yıktıysan bile yüzün dağıldıysa o saatten sonra dayağı yemişsindir.
Suratı geçtim adamın kafasının yarısı yok yarısı, o sahnede adamın kafasını kesmiş olsa gene ölmez gözünü kırparak falan depremle vurmaya devam ederdi Wb o kadar tuhaf bir sahne

Wb'nin beyni yokmuş görüldüğü kadarıyla daha fazla yaşayabilirdi.
WB orada ölümü göze alıp girdi, Ace'in ölümünden sonra gözü kararttı herif. O açığı verip Sakazuki'yi yarığa yolladı. Kendi de ölüme çeyrek kalaları oynadı. O sahnede Akaini'yu gerçekten öldürebilseydi bir anlamı olacaktı ama gücü yetmedi.

WB orada ölümü göze alıp girdi, Ace'in ölümünden sonra gözü kararttı herif. O açığı verip Sakazuki'yi yarığa yolladı. Kendi de ölüme çeyrek kalaları oynadı. O sahnede Akaini'yu gerçekten öldürebilseydi bir anlamı olacaktı ama gücü yetmedi.
Benzer olayı kaido için de yaptı. Canavara dönüştürdü ikisine son demlerinde. Bm için yapmadı nedense, law'a öylesine vuruyordu :D

Akainu ortadan tutturaydı keşke de karpuz gibi yarılsaydı kafası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık