Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Wano'nun dışa kapalı olması ile bunun ne ilgisi var? Taşı zaten Wano'da yazmışlar.
Bilgi olarak seri içinden bakıldığı için diyorum bunu...

Yani taşı Wano da yapıyorlar, silahı ise Water 7 de yapmışlar.
Fakat silahın bulunduğu yer Alabasta, bu konuda muhtemelen Alabasta tarafının ''Hain'' olarak adlandırıp, Wano tarafının ise dışarıya kapalı olmasına bağlayacaktır. Aslında boş yüzyılda ki olaylara yani.

Yani ''Pluton'dan sadece 1 tane var'' diye bir bilgi geçmedi bildiğim kadarıyla. Bunun planları zaten ele geçirilmek isteniyordu. Bu konuda da 2. bir Pluton olabileceği sonucuna da varabiliriz. Tabi Oda bunu o eski zamanlarda düşünmedi, hatta Wano da '' Böyle bir şey yapabilirim'' tarzında düşüncesi bile oluş olabilir. Zaten Wano ve Alabasta baya benzerlikler taşıyor arc içinde.

Adama demezler mi, bunu diyen luffy mi, joyboy mu Nika mı? Yamato'nun tek göz yaşı için o adayı yok etmek lazım.
La adam kendine ben Monkey D. Luffy'im diyor. Nika diyen hükümet, Joy Boy muhabbetini açan Zunisha'yı yanlış anlayan Momo da Joy Boy diyor.

Bu muhabbet bence Oda'nın Luffy üzerinden herkese cevabı. Luffy'e sen Joy Boy'sun diyecekler. Luffy'e sen Nika'sın diyecekler. Luffy de onlara

Demek ki Kid ve Law'da hâlâ Luffy'e rakip olma potansiyeli var. Bu ödüllerin başka açıklaması olamaz. Aynı şöhretteler şuan, Oda kıyak geçmiş bu sefer.

La adam kendine ben Monkey D. Luffy'im diyor. Nika diyen hükümet, Joy Boy muhabbetini açan Zunisha'yı yanlış anlayan Momo da Joy Boy diyor.

Bu muhabbet bence Oda'nın Luffy üzerinden herkese cevabı. Luffy'e sen Joy Boy'sun diyecekler. Luffy'e sen Nika'sın diyecekler. Luffy de onlara

Posteri bile Nika çıkarsa ne diyeceksin, ödülü luffy mi aldı Nika mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık