Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır sadece 2.seviyeler var diye olay yok 5. Seviye suçlusu var dendi ve buggynin tayfa islenmedi üstte bir arkadaş yazdı wb bile olumlu şeyler söyledi diye.
Adam milleti keklemis işte güçlü adamları toplamış.
Serideki güçlü adamlar çok mu zeki? Jackin babasının adını sor bilmez
"Jackin babasının adını sor bilmez"
hakkaten varya zeka aslında bu seride çok büyük bir güç çünkü çok az kişide var 😂

Yahu bırakacağım ama ''Serinin dinamiklerinde Buggy'nin Yonkou olması normal'' diye gelen yorumu nasıl cevaplamadan bırakayım?
Böyle bir mantık mı var yahu. ''Buggy trollüğü bu durum'' net ama hala normalmiş gibi yorumlar geliyor...

Nerede var dendi 5. kat suçlusu? Durmadan bir şeyler uyduruyorsun bak hala, yapma bunu. :D

WB olumlu şeyler söyledi diyorsun, WB tayfasında denizci erlerini kesen norm insalar var. Burada ki sorun ''Buggy'nin tayfasında kalabalık olan 2. seviye suçlular'' idi. Yani WB ''Bu adamın tayfada çok çok güçlü insanlar var, bizi bitirirler'' demedi. Adam akıllı düşündü, normal sıradan adamlarını bile önemsedi bu kadar. Hala diyorsun ki 5. kat suçluları da vardı. Yok böyle bir şey, durmadan bir şeyler çıkarma aklından. :D
Al hocam 5. Kat suçlusu :D

Yaw bak hala manipülasyon. Ben wb böyle birşey mi dedi diyorum. Anca amatör kandirirsin şu taktiklerle. Adam tayfa övdü dedim sadece

Zoro'yu komaya sokan King'i ve Sanji'nin kemiklerini kıran Queen'i, Amiral Ryokugyu terlemeden alıyor vay be.
Zoroyu komaya king değil, ilaç soktu. Önceki yaraları ile zaten tüm kemikleri kırılmıştı. İlacın etkisi bitince 2 katına çıkacaktı tüm hasar. Öyle de oldu. Ayrıca kingin kılıcını zoro kesti, kanadını da kesti büyük de bir yarık açtı göğsünde. O haldeki kingi bırak da amiral alabilsin terlemeden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 88)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık