Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu sen konuyu yanlış anladın ama benim yanlış dediğim ne var? Söylesene Buggy'nin Yonkou olması troll ve saçma mı şu noktada.

Cevap çok net: EVET.

Neden?
Çünkü Buggy'nin tayfada ki "önemli kişiler" diyebileceğimiz devler bile tayfadan ayrıldı.
Buggy'nin şu Yonkou durumu tamamen trollük. Yani onun yerine Yonkou olabilecek pek çok grup olabilirdi ama Mangaka trolle devam ediyor.

Sen "Buggy'nin tayfada 6. kat mahkumlari var Yonkou olur" diyordun. Oysa böyle bir durum hiç bir zaman olmadı ve benim dediğim gibi Buggy'nin Yonkouluğu tamamen troll üzerine kurulu oldu...
Yahu demişsin senin hayal gücüne göre evet oranı daha fazla. Sonra adam yonko çıkmış serinin yazarı tarafından hala dönüp dolaşıp aynı şeyleri diyorsun.
Sana ssde attım hala farklı yerlere çekiyorsun. Haksız olduğum yerde düzgün şekilde evet dedim haksizmisim dedim. Hala bunu koz yapıp kendi düz hatani koymuyorsun.
Tekrar SS atıp cerceveleyecegim yazdığını hatta sonraki mesajlarda var üşenmistim onlarida alabilirim istersen toplu SS atarim

Buggynin tayfasinda 6. Seviye mahkumları vardır. Bu neredeyse %90 çıkar. 5. Seviye var bir tane 6 yoktur diye bilgi yok.
Hani 6. Seviye yokken crocoyu geçmişse zaten adama - yazıyor bunları geçiyorum.

Ölmek üzere olan adamdan tek yedikten sonra onun merhametine sığınıp kahpece tayfasıyla saldırıp öldürdü. Marco ve Ace harici yendiği önemli bir isim yok. Luffy Dof, Cracker, Kata sonrası Kaido'yu yeniyor ve sen kalkmış diyorsun ki ikisi arasındaki tek fark Nika olayı. Yani bunlar tam yav he he'lik argümanlar dostum yapma gözünü seveyim.
Ama yazdıklarında eksik şu karasakal devlete ihanet ediyor , impeldown 6. Kattan milleti kaçıyor, dünyanın en güçlü meyvesi denen deprem meyvesini çalıyor aynı zamanda iki meyce gücüne sahip oluyor . Bu bağlamda karasakal Luffy den çok daha büyük bir tehdit ve zarar vermis gibi görülüyor , yani kıyas çok doğru sayilmaz

Yahu demişsin senin hayal gücüne göre evet oranı daha fazla. Sonra adam yonko çıkmış serinin yazarı tarafından hala dönüp dolaşıp aynı şeyleri diyorsun.
Sana ssde attım hala farklı yerlere çekiyorsun. Haksız olduğum yerde düzgün şekilde evet dedim haksizmisim dedim. Hala bunu koz yapıp kendi düz hatani koymuyorsun.
Tekrar SS atıp cerceveleyecegim yazdığını hatta sonraki mesajlarda var üşenmistim onlarida alabilirim istersen toplu SS atarim

Buggynin tayfasinda 6. Seviye mahkumları vardır. Bu neredeyse %90 çıkar. 5. Seviye var bir tane 6 yoktur diye bilgi yok.
Hani 6. Seviye yokken crocoyu geçmişse zaten adama - yazıyor bunları geçiyorum.
Eee senin hayal gücüne göre daha fazla. Çünkü senin hayal gücünde "Buggy'nin tayfada 6. kat mahkumlari var" durumu bile var... :D

Onun dışında "Çok çok troll olur" demişim.

İstediğin ss'i at. Ben bunun çok saçma ve troll olacağını her zaman söyleyeceğim zaten. "Bu durumu savunanlar da OP'yi bıraksın" bile derim istersen. Çünkü bu savunulmayacak kadar saçma bir şey. Adamın önemli adamları bile bırakıp gitmiş, kendisi güçsüz ama Yonkou oluyor... :S

Eee senin hayal gücüne göre daha fazla. Çünkü senin hayal gücünde "Buggy'nin tayfada 6. kat mahkumlari var" durumu bile var... :D

Onun dışında "Çok çok troll olur" demişim.

İstediğin ss'i at. Ben bunun çok saçma ve troll olacağını her zaman söyleyeceğim zaten. "Bu durumu savunanlar da OP'yi bıraksın" bile derim istersen. Çünkü bu savunulmayacak kadar saçma bir şey. Adamın önemli adamları bile bırakıp gitmiş, kendisi güçsüz ama Yonkou oluyor... :S

Croco olamadı diye kıskanıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık