Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoronun ödülü bukadar Sanjininkini geçmemeliydi bide Jinbei balinası naptıda 20m eksik sadece Sanjiden. Bu Whoswho ne adammış be.
Bölüm cıkınca hesaplasırız. Sanji max 990 m. Civarı zoro ise 1.5 b oranlarında olacak
Sanji bu arcta ne yaptı acıklayayım
Chopperım tokatladığı şimdiye kadarki yonkou komutanları arasındaki en vasıfsız boş karakteri yendi. Zoro ile sanjiyi böyle yakın görmelerine anlam veremiyorum.
Birisi yonkou kesip geldi biri örümcekten tokat yeyip geldide beraber yk yendiler

King King olmaktan çıkmış yeni imparatorların jokeri olmuş çalmış nova bozuntuların yerini demek istiyor bence !!! Yanılıyor muyum gırallllllll ???????
Yüksek ihtimal. Yeni bir kimlik arayışına girmiş olabilir ama her halükarda önemli bir yer edinecek kendine bu yeni düzende.

Bölüm cıkınca hesaplasırız. Sanji max 990 m. Civarı zoro ise 1.5 b oranlarında olacak
Chopperım tokatladığı şimdiye kadarki yonkou komutanları arasındaki en vasıfsız boş karakteri yendi. Zoro ile sanjiyi böyle yakın görmelerine anlam veremiyorum.
Birisi yonkou kesip geldi biri örümcekten tokat yeyip geldide beraber yk yendiler
Bu nasıl nefret kardeşim sakin. Fan boyluğun da sınırı var ne çok kaptırmışssın kendini :D

King ile Queen arasında küçücük bir rakam farkı vardı. Sanji ve Zoro arasında da öyle bir fark olacaktır.

Zoro ve Sanji eşit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık