Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de bunu anlamıyorum. Bb iki tane efsanevi meyve yiyip kaç tane 6. seviye mahkumla 2.247m ödül aldı millet 3 milyarı beğenmiyor. Yani Luffy'nin rakibi 5.5m ödüllü Wb olsaydı bunlara göre Luffy'nin 1.5 milyardan 6 milyar ödüle atlaması mantıklı olacaktı. Değişik bir kafa.
WB yanığı diyoruz buna :ehe:

----------------------------------------------------------------------------------

Buggy meselesine de fazla yükselmeyin, hepimizin bu kadar yükselmesinin tek sebebi öyle bir şeyin gerçekten de olabileceği. İçten içe hepimiz biliyoruz ki yarın manga geldiğinde Buggy Yonkou olarak anılabilir var böyle bir durum. Normalde Luffy, Kid ve Law olmalı. Luffy ne kadar hak ediyorsa o konumu Kid ve Law da o kadar hak etmiyorlar çünkü kişisel güçleri dahil herhangi bir şekilde yonkou pozisyonunda olabilecek bir özellikleri yok. Kişisel güçte zayıflar, tayfada zayıflar, organizasyonda zayıflar ee ama olacaklar mı olacaklar muhtemelen. Buggy bunun bir tık farklı versiyonu hak ediyor mu etmiyor tabi orası ayrı xD

Arc olması gerektiği gibi çizilseydi mükemmel bir ödül olurdu. Ama Kaido'ya Luffy'nin saldırıları hariç yapılan saldırıların verdiği toplam hasar < adayı taşımasının verdiği yorgunluk olunca, Luffy'e evrim geçirtip hayvan oğlu hayvan yaparak Kaido'nun fişini çektirince Oda, bu ödül çok aptalca duracak. Öyleyse tabi. Bizimkilerin basamakları aşırı hızlı tırmanması, serinin sonlarına gelmemiz falan da işin başka boyutu.

Kendisine saygısı olmayan insana benim tahammülüm yok. Meselenin özü bu aslında. İstediğini yapabilirsin senin profilin senin kararın
2 yonkou'nun indiği yerde, evet ödül az duruyor. Ama bakıyorsun, Bm/Wb yıllarca hükmetmişler denizlere. Croco'nun da dediği gibi binlercesinin hayallerini parçalamışlar. O yüzden garipsemiyorum bu ödülü nedense. He oda'nın da iplediğini düşünmüyorum. Bir iki saçma salak detay/seslendirme eklediği oyuncakları işte:d
Ben de bunu anlamıyorum. Bb iki tane efsanevi meyve yiyip kaç tane 6. seviye mahkumla 2.247m ödül aldı millet 3 milyarı beğenmiyor. Yani Luffy'nin rakibi 5.5m ödüllü Wb olsaydı bunlara göre Luffy'nin 1.5 milyardan 6 milyar ödüle atlaması mantıklı olacaktı. Değişik bir kafa.
Ödül işi tamamen palavra ya. Artık bu şekilde düşünüyorum. Hiçbir şeye derman olmayacak bir birim.

Lobiye katılacak kadar olmasa da amiralleri ciddi anlamda severim ;)

Nika olayı olmasaydı 3 makul derdim. Ama Nika olayından sonra 3 milyara çok ihtimal vermiyorum. Ya 3.5 ya 4 bekliyorum ben ama 3 olursa memnun olurum tabi o ayrı ;)

Luffy 3 olursa;

Zoro 1.320, Sanji 1.177 gibi bir şey olur. Hatta mümkünse devamı Yamato 1 milyar, Jinbe 876 kaymak gibi olurdu.
Zoro ile Sanji'yi yendikleri adamların altında bırakmaz bence. Yaparsa bir Luffy'de yapar bunu. Luffy, 1 milyarlık Kata'dan sonra 1.5 olmuşken 1.320'lik, 1.390'lık adamları yenen adamları senin dediğin miktarlarda bırakırsa onun kalemine tükürürüm.

Arc olması gerektiği gibi çizilseydi mükemmel bir ödül olurdu. Ama Kaido'ya Luffy'nin saldırıları hariç yapılan saldırıların verdiği toplam hasar < adayı taşımasının verdiği yorgunluk olunca, Luffy'e evrim geçirtip hayvan oğlu hayvan yaparak Kaido'nun fişini çektirince Oda, bu ödül çok aptalca duracak. Öyleyse tabi. Bizimkilerin basamakları aşırı hızlı tırmanması, serinin sonlarına gelmemiz falan da işin başka boyutu.

Kendisine saygısı olmayan insana benim tahammülüm yok. Meselenin özü bu aslında. İstediğini yapabilirsin senin profilin senin kararın
Ben de kendisine ve başkalarına saygısı olmayan insanları sevmem. Ama tahammül ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık