Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052: Yeni Sabah

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 292 78.5%
  • Orta

Kullanılan: 62 16.7%
  • Kötü

Kullanılan: 18 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    372
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Bölüm analizini yaptığım videoyu bırakıyorum. Dileyen bakabilir:
:sapkali:
İsim için telif hakkı atıyorum. Hadi hayırlısı :sapkali:

Fakat manga sayfalarını koyarken dikkat etmek lazım. Genelde kaldırılıyor diye biliyorum :( Küçük küçük de konulabilir tabi

Bu senin kanalın mı ?
Zamanında @Mr.Bushido yla birlikte açmıştık ama şu an tekim.
İsim için telif hakkı atıyorum. Hadi hayırlısı :sapkali:

Fakat manga sayfalarını koyarken dikkat etmek lazım. Genelde kaldırılıyor diye biliyorum :( Küçük küçük de konulabilir tabi
İsim çok hoşuma gitti ya. Telif atmazsan sevinirim. :ühü:
Ufak bir oynama yaptım görsellerde ama yine de sıkıntı olursa başka bir çare düşünürüm artık. Teşekkür ederim tavsiye için. :sapkali:

Silinmiş Üye

İsim çok hoşuma gitti ya. Telif atmazsan sevinirim. :ühü:
Ufak bir oynama yaptım görsellerde ama yine de sıkıntı olursa başka bir çare düşünürüm artık. Teşekkür ederim tavsiye için. :sapkali:
Yok abi est adhjlksadajksda Zaten telif atacak olsak kellemizi alırsın santoryu ile :(

Ya ben genelde birkaç kişiyi de takip ediyorum böyle manga sayfalarını koymamaya çalışıyor veya küçük parçalar halinde kesip sadece değinecekleri yerlere değiniyorlar. Şu an küçük olsa da hevesle yapıyorken telif falan can sıkıcı olur. Güzel video ileri de Vegapunk ismini kullanarak teori üretmeni veya en azından yorumlamanı da görmek isterim. Şimdiden başarılar :rolleyes:

Yok abi est adhjlksadajksda Zaten telif atacak olsak kellemizi alırsın santoryu ile :(

Ya ben genelde birkaç kişiyi de takip ediyorum böyle manga sayfalarını koymamaya çalışıyor veya küçük parçalar halinde kesip sadece değinecekleri yerlere değiniyorlar. Şu an küçük olsa da hevesle yapıyorken telif falan can sıkıcı olur. Güzel video ileri de Vegapunk ismini kullanarak teori üretmeni veya en azından yorumlamanı da görmek isterim. Şimdiden başarılar :rolleyes:
Ekstra önlemler alayım o zaman. :sapkali:

Çok değerlenir buralar... Sonunda ben de "Abi 90 aboneden beri abonenim, kalp at abi" diyebileceğim :d
Ben de; ''sen kimdin ya, tanıyamadım,'' diyeceğim. Forumu beğenmeyeceğim falan. Genelde öyle oluyor ya. :flaugh:

Neyse, konuyu işgal etmeyeyim. Bir şey yazmak isteyen olursa özelim açık. Her zaman yazabilirsiniz. :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık