Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence buster call da Vegapunk ın yeni icadlarını göreceğiz ondan zorlayacaktır başta bence Franky çözer bu cyborg ordusu işini sanki günün sonunda Robin kaçırılacak ya da Yamato burada bana ihtiyaç var deyip tayfaya katılamayacak gibi/ Diğer ihtimalde greenbull Vano ya olanları bildiği için bizimkilere minnettarlık duyup müdahale etmeden dönecek şu an oradaki ekibi almak için zaten 1 amiral yetmez

Zoro bile iyileştiyse ve sadece 1 amiral geliyorsa Vegapunk gerçekten abartmış olmalı. Şuan sağ kol seviyesinde zorlarsan 10 adam çıkar Wano'da.

Amirali adaya ne diye getiriyorsun be kardeşim 2 tane yonkou paketlemiş adamlar seni mi yenemeyecekler saçma olmuş.

Ryokugyu geliyor. Hele bir Hasır Şapkalar Hükümet güçlerini kovmadan gitsinler Wano'dan, Luffy fanları için son kıyamet olur. Öngörüş konusundaki Mihawk'a yazılanlar, arc başından beri Beyazsakala yazılanlar of of :hhh: .

Yazık la bu Luffy fanlarına, bir rahatlıkla manga okuyamadılar. Neyse bakalım Hasır Şapka korsanları Wano benim bölgem, yolumdan çekilin ceketliler mi diyecek yoksa biz de zaten kalkıyoruz, hadi selametle deyip yol mu alacaklar.

Pusuda bekliyorum:ehe:.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 42)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık