Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır. Ace'den abisi olarak söz ediyordu. Ama hitap olarak Ace abi demiyordu. Luffy kimseye öyle hitap etmiyor. Şimdi Yamato'ya Yamao abi diye seslenmesi çok garip olurdu. Ve bunu da tayfaya gelmeyecek olmasıyla ilişkilendirdikleri için bu konuyu açtım. Luffy bebeliğinde bile Ace ve Sabo'nun tayfasına katılacağını felan düşünüyordu.:D

Yamato her türlü tayfada bence.
Tayfaya gelecek, tayfa üyesi olur mu olmaz mı ona görürüz.

Usandık şu kaçırma, kafese tıkma, esir etme olaylarından yahu. OPfanlar Rukiaya Komatsuya falan laf ederlerdi. Bir de OPa bak her arc aynı şeyler oluyor. :)
150 bölümdür robin de robin diyor herkes. Jinbei bile tayfaya geldiğinde ifade etmişti. Bu kız bu adadan bizimkilerle çıkamayacak anlaşılan:(
İttifağı imparatora satıp, sağ koluna smile yedirten adamla çay çorba muhabbeti yapıyor Kid:d
Aynen orihime sadece içigo-kun diyor aynen :(

150 bölümdür robin de robin diyor herkes. Jinbei bile tayfaya geldiğinde ifade etmişti. Bu kız bu adadan bizimkilerle çıkamayacak anlaşılan:(
İttifağı imparatora satıp, sağ koluna smile yedirten adamla çay çorba muhabbeti yapıyor Kid:d
Aynen orihime sadece içigo-kun diyor aynen :(
Robin ile alakalı bir şey yok. Hemen roman yazdınız arkadaş.:D Bir durun kaçırıldığını görelim. Sahnelerde Robin görmüyoruz. Bir kişi de merak edip Robin nerede demiyor mu? Çok saçma olur. Büyük ihtimal poneglif okumaya yazıt felan bulmaya gitmiştir araştırma yapıyordur.

En kötü Robin’i falan kaçırır bence. Kendi kafasına göre hareket ettiği doğru ama Kuzan gibi Garp’a gönül borcu falan yok. Kendi planına göre hareket ediyor gibi. Yalnız Fujitora’dan sonra Ryokugyu’nun da Sakazuki’yi iplememesi hoş olmadı. Otorite kuramamış Saka.
Oden'e gönül borcu vardır.

Robin ile alakalı bir şey yok. Hemen roman yazdınız arkadaş.:D Bir durun kaçırıldığını görelim. Sahnelerde Robin görmüyoruz. Bir kişi de merak edip Robin nerede demiyor mu? Çok saçma olur. Büyük ihtimal poneglif okumaya yazıt felan bulmaya gitmiştir araştırma yapıyordur.
Page 3
Gorosei: they must have changed their plan based on the current situation!
Looks like there’s a sharp one among them.
At the moment an attempt to take over with army will be impossible

I expect that you’ll at least be bringing back Nico Robin…
Jinbe tayfaya geldiğinde de benzer muhabbet yapıldı. Robin ben tayfama güveniyorum çekti. Baya gözümüze sokuyor herif işi. İş plot için adam kaçırmaya gelince de kimse oda kadar sıçamaz zaten. Momo paneli yukarıda :d

Kid, Law ve Mihawk imparator olmamalı. Teach, Marco'yu yendikten sonra oldu deniyor fakat Teach'in çok tehlikeli bir tayfası ve 2 tane en güçlüsünden şeytan meyvesi var. 30 yıllık korsan ayrıca. Kid, Law ve Mihawk'un böyle bir durumu yok. Tayfaları bir imparator olmak için acayip zayıf (birinin direkt yok). Hasır Şapkalar bile tam olarak o güçte değil henüz.

İyi forumlar arkadaşlar ilk defa yorum yapıyorum uzun süredir takipçiyim yanlışlarım olursa affola.
Öncelikle merak ettiklerim ve yorumlarım şu yönde Kid ve Law yeni yonkou deniliyor fakat bunu taşıyacak bir tayfaya sahip değiller ve ikisi birlikte çok zorlu ve handikaplı bir şekilde yenebildiler BM yi. ayrı ayrı imparator olarak anılmaları biraz saçma geliyor açıkçası buna rağmen geçtilerse bile Kaido ve BM nin tamamen ortadan kalkmış olması gerekiyor ya ölmeleri ya da hapise atılmaları gibi. Bir diğer konu ise adaya tek amiralin gelmesi 2 yonkounun indirildiği adaya tek amiralin gelmesi bence savaş olmayacağına farklı olayların olacağının habercisi. Savaş olsa bile ufak çaplı bir çatışma olacağını düşünüyorum.
Kid ve law ın yonko olduğu yok daha
Absürt bi yonko muhabbeti olacak gibi
Tahminim Momo,luffy
Amirale gelirsek heyacan arıyor gibi
Yonkoların mekanında yenilmesi bile koltuğunu sallar.
Amiral luffy kapıp kaçsa efsane olur
Direk olayların ortasında buluruz kendimizi.

biri bana kaidoyla luffynin vssinin bitip bitmediğini söyleyebilirmi bölüm okumuyordumda bayadır şimdi spoilerde uyuyor falan diyorda luffye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık