Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmparatoru hükümet mi ilan ediyor ki? Ben öyle bir şey hatırlamıyorum. Bu dördüne Yeni Dünya'da meydan okuyacak biri yoktu Luffy tehdit oldu sadece, bu isimler yeni palazlandı. Eskiden yeni dünyada millet dayağı yiyip GL dönüyrodu. Bence illa 4 imparator olsun mantığı çocukca, Oda böyle düşünür mü bilmiyorum.
Ben iki kişinin birlikte bir imparatoru yenip de imparator ilan edilmelerini saçma buluyorum açıkçası. Her türlü enteresan bir durum olacak gibi. Bakalım.

Ben iki kişinin birlikte bir imparatoru yenip de imparator ilan edilmelerini saçma buluyorum açıkçası. Her türlü enteresan bir durum olacak gibi. Bakalım.
İmparator sistemini yanlış anlamışsınız bence, bunlar resmi bir ünvan değil. Sadece Yeni Dünyayı yöneten korsanların ünvanı. Yeni Dünyada 6 büyük baş olsa yenişemeseler altısı da imparator olarak anılırdı.

İmparatoru hükümet mi ilan ediyor ki? Ben öyle bir şey hatırlamıyorum. Bu dördüne Yeni Dünya'da meydan okuyacak biri yoktu Luffy tehdit oldu sadece, bu isimler yeni palazlandı. Eskiden yeni dünyada millet dayağı yiyip GL dönüyrodu. Bence illa 4 imparator olsun mantığı çocukca, Oda böyle düşünür mü bilmiyorum.
NW halkı isimlendiriyor normalde imparator diye. Yonkou diyen denizcilerdi. Gazetelerden ikidir spekülatif yazılarla karakterlere unvan verildi, mangaka es geçiyor işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 36)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık