Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu morgan ne ara wanoya geldi de haberini yaptı içeride adamı vardı da ben mi kaçırdım hem morgan ödülleri belirlemiyo ki denizçiler belirlemiyo mu gazate geldi diye ödüller açıklanmamalı

Kehanetten dolayı wanoya bir şey olmamalı yani denizciler ya paket ya da yarı yolda işleri çıkacak.
Denizciler poneglife el koymaya gidiyor olabilir. Aynı şekilde Teach ve tayfası da onun için gidiyor. Luffy'ler kaçıp, Wano'da Momonosuke - kızıl kınlar, Karasakal tayfası ve Greanbull ekibi karşı karşıya gelebilir. Muhtemelen Oda bu savaşı çizmez kapak hikayesi olarak aktarır yada gazete haberi gibi. (çünkü çizerse hikaye yetişmez). Dış ses, Momo Wano'nun en büyük shogunu olacak demişti. Demek ki Karasakal tayfası bu adada yenilecek. Final Arc'ta ana odak Sabo ve Hancock'u kurtarmak, hükümeti yıkmak ve one piece'i bulmak üzerine olacaktır.

Bu morgan ne ara wanoya geldi de haberini yaptı içeride adamı vardı da ben mi kaçırdım hem morgan ödülleri belirlemiyo ki denizçiler belirlemiyo mu gazate geldi diye ödüller açıklanmamalı
Morgans yer altı dünyasının liderlerinden biri. Bunların arasında Stussy yani cp ajanı da vardı. Reisin Her şeyden haberi olur, derin devlet.

Olayların üzerinden 1 hafta geçti. Wano'yu terk eden birileri vardır ve onlar anlatmış olanları.

Morgan ödülleri belirlemiyor ama ödül posterleri onun aracılığıyla dağıtıma çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık