Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana sanki Sabody dönemini hatırlatıyor şu an. Wano çok uzun sürdü hikayenin içine etti ve sıkıcılaşmaya başladı iyice. Canlandıracak bir şeyler yaşamamız mümkün görünüyor amiralin gelişiyle. Keşke luffy yakalansa law ve kidd de bunu fırsat olarak görse ve umursamasa bizimkiler kendileri ve ittifaktaki adamlar ile kurtarmaya gitseler güzel olurdu

Artık adalara gidip kurtarmak daha kolay. Luffy ayak bastığı anda adadaki düşmanlar kaçışırlar.
Artık güçsüzlerin ve ezikleri olduğu adalara gitmez herhalde, bundan sonra Kaido gibi sert çocuklar ile uğraşacak. Bu güç ile bu tür saçmalıklar ile uğraşmaması lazım.

Bu serinin temelinde korsanlık ve hayaller yatıyor ama. Karasakal'da Luffy ile aynı hayale sahip ve Korsan Kral olmasında önünde ki en büyük engel şuan. Seriye giriş anında bile Luffy ile olan zıtlığı yansıtıldı. Bunca zamandır karşılaşlamaları için beklenilen karakter son düşman olmayıp aradan çıkarılır ve onun yerine yüz küsür bölüm önce seriye dahil olmuş Im olursa hayal kırıklığı olur benim için.
Eskiden olsa uzun paragrafla yanıtlardım ama Gutts yorgun slvlpwlcls

Serinin sinopsisi hakkında farklı fikirlerimiz var deyip geçelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 79)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık