Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
twitterda redon her bolum oncesi bölüme tepkisini bir gif veya resimle dile getiriyor. bu bölümle ilgili paylastigi gif ise baya beklentilerimi yükseltti. öngörüdeki seyler çıkarsa hic şaşırmam. zaten her arcin bitisinde dunyayla ilgili cok carpici seyler görüyoruz. malum sabo olayi,bb ,alabasta ile ilgili gizlenen olay, suikast, shibukailer,devrim ordusu ve vegapunkin silahi. bu post arcta odanin gösterdiği her şey ağzımızı acikta birakacak cinsten olacak. ama bu bölüm ama sonraki bölüm.
edit. tabi benim beklentim cp0 ve gorosei'nin olmasi. yine " yine bu cocuk"diye gevsek gevsek konusmalar

- Son kalan CP0 ajanı kıyıdaki gemilere ulaşmış ve İmparatorlar'ın düştüğünü haber vermiş.
- Beş Kadim dünyanın dengesinin tamamen bozulduğunu söylemiş.
- Sabo ve Hancock yakalanmış, Hancock için Vegapunk'ın yeni silahı kullanılmış.
- Mihawk, Denizciler'den kaçmış ve bir nedenden dolayı Yeni Dünya'ya gitmeye karar vermiş.
- Karasakal'ın hedefi Wano'daki Kırmızı Taş'mış, Moria ile birlikte Wano'ya geliyormuş.

Bölüm ismi: Wano Zafer Partisi

-Luffy ve Zoro ayağa kalkmışlar ve burunlarında çubuk varmış
-Momo mutluluktan ağlıyormuş(salya sümük)
-Usopp sırtına Çoppayı alıp deve güreşi yapıyormuş
-Haftaya ara var

- Son kalan CP0 ajanı kıyıdaki gemilere ulaşmış ve İmparatorlar'ın düştüğünü haber vermiş.
- Beş Kadim dünyanın dengesinin tamamen bozulduğunu söylemiş.
- Sabo ve Hancock yakalanmış, Hancock için Vegapunk'ın yeni silahı kullanılmış.
- Mihawk, Denizciler'den kaçmış ve bir nedenden dolayı Yeni Dünya'ya gitmeye karar vermiş.
- Karasakal'ın hedefi Wano'daki Kırmızı Taş'mış, Moria ile birlikte Wano'ya geliyormuş.

Bölüm ismi: Wano Zafer Partisi

-Luffy ve Zoro ayağa kalkmışlar ve burunlarında çubuk varmış
-Momo mutluluktan ağlıyormuş(salya sümük)
-Usopp sırtına Çoppayı alıp deve güreşi yapıyormuş
-Haftaya ara var
Bölüm sonunda Shanks gülümseyerek "seni bekliyorum Luffy" diyormuş.

Umarım benzer çıkar mükemmel öngörü bir şeyler kullanmadan Coby felan alamaz Hancock'u o adadan , farklı olsa bile yazanın eline sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık