Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051: Wano Şogunu Kozuki Momonosuke

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 222 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 95 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 60 15.9%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orijinal olarak renkli attığım resim için dendi ama burada da çeviriden baktığımda " Tahmin ettiğim gibi hasır şapka sen de " diyor.
Hmm bilemedim ya ne dersin :dd.d @Montana
One Piece manga çevirisi denince bir güncel Viz çevirisi (şu anki çevirmen Stephen Paul Punk Hazard öncesinden beri resmi olarak çeviriyor) ve cnet128 çevirisi akla gelir. Cnet128 bazen önde bile kalabilir. O yüzden alternatif dedim zaten. Bu ikisinden biri tereddütsüzce tercih edilebilir.

One Piece'in zaman atlaması öncesi orijinal İngilizce çevirilerinde feci sıkıntılar var. O yüzden zamanında çeviri tercihi için bayağı aramıştım alternatifleri. Bunun tartışmalarını da forumda çok yaptık, cnet128 korsanfan veya Stephen Paul korsanfan yazarsan Google'a, bayağı hararetli tartışmalar görebilirsin :D.

Her şey sen Punk Hazard’da hiç tanımadığın Kinemon’a yardım edecek kadar merhametli bir kalbe sahip olduğun için başladı. Yetmedi Minkleri soykırımdan kurtardın, baskında da Momonosuke’yi infaz edilmekten. Şimdi de gururla uzaktan Momonosuke’yi izliyorsun. Kozuki ailesi bu yaptıklarını asla unutmayacak güzel kalpli adam…
O saçlar o özgüven dolu gururlu bakışlar o çakmağı çakış... Kestiğin poza kurban yiğidim

Güzel ama millet fanartda bile Enma ile çıkarttırıyor Zoro'ha.:D
Tatatatatata moda girdin gene Alpaaa
momo nasıl yetişkin oldu rica etsem bana biri açıklayabilir mi?
Yürüyen bohça meyve yeteneğini kullanarak Çöponosuke'yi yaşlandırdı. Bu işlemin de geri dönüşü yok artık bu yaşından itibaren devam edecek yaşlanmaya ama kafa hala aynı.

Her şey sen Punk Hazard’da hiç tanımadığın Kinemon’a yardım edecek kadar merhametli bir kalbe sahip olduğun için başladı. Yetmedi Minkleri soykırımdan kurtardın, baskında da Momonosuke’yi infaz edilmekten. Şimdi de gururla uzaktan Momonosuke’yi izliyorsun. Kozuki ailesi bu yaptıklarını asla unutmayacak güzel kalpli adam…

yapma bunu yapma ya bu detayları hatırlatınca yada farkına varınca duygusala bağlıyorum.
Sanji diye yazılır adam diye okunur

Demek Zoro Oden'in diğer kılıcını da alsaydı artık savaş sonrası ölmüş olurdu. 1 kılıcı zor zapt etti diğerinde ölürdü herhalde...

Oden sen ne adammışssın be...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık