Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi katliam team diye luffy zoro yamatoyu almışlar da gülesim geldi. Hala iki düşünüp sanjinin 20 senedir oda tarafından seride olmasına rağmen yaptıklarını hatırlamıyonuz dimi. enies lobby de onun kapıları aömasıyla tayfa kurtuldu. o olmasaydı yamato da tayfaya gelemezdi. bu kadar basit bi örnek bile sanji için yeter herhalde
Sen onlara bakma dostum.Halk gerçeklerin farkında :good:

Bu sahne daha güzel anlatıyor evet. Kaidonun kolundan kafasına kadar olan bir genişliğe mahalle kurabiliyorsan buyur kur.
Sol üst kose de Kaido'nun solucan gibi kaldığı gösterilmiş zaten. Buyyk sahnede zaten Kaido açısından verilmiş görüntü. Adanın Kaido'nun ve Yumruğun büyüklüğünü uzak eşit açıdan gördüğümüz yer sol üst köşe. Orada yumruk ada kadar. Kaido zizil kadar.

Ya toxic falan da değilim sanji fanıyım ama zoronun mesela sanjiden güçlü olduğunu biliyorum. yaptıkları şeyler tayfayla olan etkileşimler falan yani biliyoruz. ama insanlar bi durup düşünmüyo ulan sanjiyi kenara itecek noldu bu kadar. aslında oda nın bu son arc ta yaptıkları luffy e tekme atması falan bi de hiç fight atmaması eklenirse haklılarda aslında ama şu son power up ile durumu tekrar değerlendirmeli insanlar. youtube da keşke bi video çekilse ama onlar da sanjiden güçlü diyo ne yapabiliriz ki anlasın millet

Ya toxic falan da değilim sanji fanıyım ama zoronun mesela sanjiden güçlü olduğunu biliyorum. yaptıkları şeyler tayfayla olan etkileşimler falan yani biliyoruz. ama insanlar bi durup düşünmüyo ulan sanjiyi kenara itecek noldu bu kadar. aslında oda nın bu son arc ta yaptıkları luffy e tekme atması falan bi de hiç fight atmaması eklenirse haklılarda aslında ama şu son power up ile durumu tekrar değerlendirmeli insanlar. youtube da keşke bi video çekilse ama onlar da sanjiden güçlü diyo ne yapabiliriz ki anlasın millet
Youtube tayfayı ciddiye alma bence.Boşluk...

Sol üst kose de Kaido'nun solucan gibi kaldığı gösterilmiş zaten. Buyyk sahnede zaten Kaido açısından verilmiş görüntü. Adanın Kaido'nun ve Yumruğun büyüklüğünü uzak eşit açıdan gördüğümüz yer sol üst köşe. Orada yumruk ada kadar. Kaido zizil kadar.
Luffynin yumruğu genişlik olarak luffynin kaç katırdır burda? 100? 1000? 1000 luffyi yan yana koyask ada çıkar mı?

Sen 1 perspektiften örnek verebiliyorsun ben sana 3 tane ayrı gösterdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık