Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin açığını bulmak istesem rakibi olan Kaido'yu savunmam değil mi? Kafandaki algıdan sıyrılsan öyle biri olmadığımı göreceksin.

Kendi yazdıklarına bakmıyorsun bir de hiç. Sürekli üstten üstten "saçmalıyorsun, anlamıyorsun, ben sizin gibi değilim" gibi ifadelerle dolu mesajların. Sonra düzgün cevaplar bekliyorsun. Sen de ona göre cevaplar aldın. Madem etki tepki diyorsun, aynısı senin için de geçerli.

Kimseyi engellemem. Engellenecek bir şey yaptığını da düşünmüyorum zaten. Olur da çok sıkılırsam bırakır giderim forumu.
Benim ağzımdan konuşuyorsun çünkü. Benim konuşmadığım şeyleri. Ben yumruk atsın diye bir şey mi demişim misal? Ve dediğim gibi daha önce de gelip böyle laf attığın oldu. Sadece bu olay için değil. Ve ilk ortaya "Saçma" diye sen girdin zaten. Sen saçma diyorsun ben de saçmalama derim.

Benim ağzımdan konuşuyorsun çünkü. Benim konuşmadığım şeyleri. Ben yumruk atsın diye bir şey mi demişim misal? Ve dediğim gibi daha önce de gelip böyle laf attığın oldu. Sadece bu olay için değil. Ve ilk ortaya "Saçma" diye sen girdin zaten. Sen saçma diyorsun ben de saçmalama derim.
Haklısın reis. Özür dilerim.

Yamato tayfaya geliyorsa, Ace'in hikayesini devam ettirecek gibi bir şey olabilir. Luffy'e baya ailesi gibi bakıyor kardeşi gibi görüyor sanırım.

Buradan yola çıkarsak muhtemelen Sabo yakalandı ve Ace, Sabo'nun hikayesini anlatmıştır, Yamato o yüzden baya hırslanabilir kurtarmak için.

Zoro bir uyanıyor Enma kararmış, gözü mihawk gözü olmuş. Adadan ayrılacak geliyor demirci bakıyor zoroda 1 kılıç var şok oluyor, zoro bir kılıç daha gösteriyor demirci diyor ki oo ne kadar çok kılıcı var, zoro şak diye bir kılıç daha çıkarıyor, adam diyor bu ne, artık sonu gelmiyor. Adam zoroya uyuyor ve diyor ki al sana yeni kılıç şakkadanak. Nidai kitetsu. Zoro ölürken bile power up alıyor. Ayrılırken bile alıyor. Adam resmen yürüyen power up. Şakkadan power up alıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık