Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok gocundum @Feitan sarı çizgimdir.
Dostum fazla demagoji yapıp olayı çarpıtmışsın da sana tepkim senin bana itham yapman yüzünden yanlış anlaşılmak istemem. Smoker'a falan girmişsin ne alaka onlarla? Ben de gömdüm Nika'yı, eleştirenlere toptan bir şey demiyorum. Ama bence sen Luffy'nin açığını bulduk mu geçirelim kafasında haraket ettin bu algı benim için. Birine laf atıyorsan karşılığını alırsın. Hani bundan önce de yapmıştın, "Katakuri olsa şöyle derdin, böyle derdin" diye bi iki kez gelip. Senin anlamadığın ben sevdiğim insanlarla atışıyorum, dalaşmayı seviyorum. Sonunda orta yolda buluşup ayrılıyoruz yoksa bir şey kanıtlamak istediğimden değil. Muhabbetim olmayan bir adamla fazla uzun tartışmam girip. Bu kadar dolup saydırdıysan engelleyebilirsin, mesajlarımı okumak zorunda kalmazsın.

Benim anlamadığım bu kinemon Usop'un sırtında ağır yaralı değilmiydi? Law geri mi birleştirdi naptı...

Kiku, izo, ashura bu 3 ü yok galiba yanlış görmediysem.

Şu momo şu zamana kadar ağlak bir velet olmasa şimdi avatar yapmıştım. Umarım sonraki süreçte sağlam hallerini görürüz.

Momonun şu halini görünce; olgunlaşıp ejder formundayken kaidoyu ısırmaya korkup ağlayan haliyle bu halini bağdaştıramıyorum 😂 wano ark ta alberden sonra şekil şemal olarak en karizma karakter tasarımı olmuş.

Dostum fazla demagoji yapıp olayı çarpıtmışsın da sana tepkim senin bana itham yapman yüzünden yanlış anlaşılmak istemem. Smoker'a falan girmişsin ne alaka onlarla? Ben de gömdüm Nika'yı, eleştirenlere toptan bir şey demiyorum. Ama bence sen Luffy'nin açığını bulduk mu geçirelim kafasında haraket ettin bu algı benim için. Birine laf atıyorsan karşılığını alırsın. Hani bundan önce de yapmıştın, "Katakuri olsa şöyle derdin, böyle derdin" diye bi iki kez gelip. Senin anlamadığın ben sevdiğim insanlarla atışıyorum, dalaşmayı seviyorum. Sonunda orta yolda buluşup ayrılıyoruz yoksa bir şey kanıtlamak istediğimden değil. Muhabbetim olmayan bir adamla fazla uzun tartışmam girip. Bu kadar dolup saydırdıysan engelleyebilirsin, mesajlarımı okumak zorunda kalmazsın.
Luffy'nin açığını bulmak istesem rakibi olan Kaido'yu savunmam değil mi? Kafandaki algıdan sıyrılsan öyle biri olmadığımı göreceksin.

Kendi yazdıklarına bakmıyorsun bir de hiç. Sürekli üstten üstten "saçmalıyorsun, anlamıyorsun, ben sizin gibi değilim" gibi ifadelerle dolu mesajların. Sonra düzgün cevaplar bekliyorsun. Sen de ona göre cevaplar aldın. Madem etki tepki diyorsun, aynısı senin için de geçerli.

Kimseyi engellemem. Engellenecek bir şey yaptığını da düşünmüyorum zaten. Olur da çok sıkılırsam bırakır giderim forumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık