Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0 kilimoetre bir kaido luffy'den hic bi koşulda tek yemezdi momo sırf bi anlığna bulut cıkarıp ada taşıdı diye pestili cıktı kaido bunu saatlerdir yapıyo üzerine savaşıyo luffy sürekli enerjisi azalan dezavantajli bi kaido'yu yendi.
Uyanış açmadı adam yahu çer çöp uyanış açıyor, Luffy daha ne olduğunu bilmeden uyanış açıyor Kaidoda yok. :)

Önemi yok güc kıyası işını bıraktım ben :D (Zoro her zaman luffy'nin arkasında olacak uzağinda değil bu benim icin yeterli.)o ymuruğu kaido kendine olan aşırı güveninden yedi yoksa kacması lazımdı rahatlıkla bunu yapabilirdi luffy sırf bunu yapmasın diye tutuyodu onu
E. Odanın şablonu bu. Nika sabaha kadar uğraşsa yenemezdi Kaidoyu, şablon devreye girdi. :)

Enel lastiğin antisi olduğunu bildiği halde devasa gülleye kafa atar.
Lucci dev yumruğu görür kafa atar
Dof aynı şimdi de Kaido işte. Şablon iş başında. :)

Uyanış açmadı adam yahu çer çöp uyanış açıyor, Luffy daha ne olduğunu bilmeden uyanış açıyor Kaidoda yok. :)

E. Odanın şablonu bu. Nika sabaha kadar uğraşsa yenemezdi Kaidoyu, şablon devreye girdi. :)

Enel lastiğin antisi olduğunu bildiği halde devasa gülleye kafa atar.
Lucci dev yumruğu görür kafa atar
Dof aynı şimdi de Kaido işte. Şablon iş başında. :)
Tek attı birader tek. Siz baya uçmuşsunuz.:D

Düz mantık bakmak lazım biraz seri ilerleyecekse bir şekilde yenecekti zaten temelde hata güçlerin zamanla çok absürtleşmesi ve onun için ana karaktere daha absürt güç verilmesi bknz Kishimato Madara konusunda Kubo Aizen konusunda benzer durumlara düştüler.

Luffy>Shanks>BB>Mihawk>Zoro
edit: sen ne düşünüyorsun bu noktada?
Mantıklı. Adada nasıl 4. oluyor? Kaido ile Big Mom'ı mı saydın?

Bence;
Teach ve Shiryuu güçlendirme aldıysa:
Teach>Luffy=Shanks=Mihawk>Shiryuu>Zoro=Beckman

Almadılarsa:
Luffy=Shanks=Mihawk=Teach>Zoro=Shiryuu=Beckman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık