Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir taraftan luffy power up almasaydı kk olamazdı yani önünde çok güçlü isimler var. diğer tarafta aldığı power up ın işleniş şekli çok kötü. iyisiyle kötüsüyle bitti bu arc belki animede kurtarırlar.

Adasından abisini bulmak için ayrılan Bepo. Sen farkında değilsin belki ama biz farkındayız.
Sanki Bepo çok iş yapmış gibi taşıyor birde, ne gerek varsa. Bepo'nun seni taşıması lazım hemde başının üstünde. Zepo'nun intikamı alındı.

Adasından abisini bulmak için ayrılan Bepo. Sen farkında değilsin belki ama biz farkındayız.
Sanki Bepo çok iş yapmış gibi taşıyor birde, ne gerek varsa. Bepo'nun seni taşıması lazım hemde başının üstünde. Zepo'nun intikamı alındı.
Zepo'yu iyi hatırlattın üzülmüştüm ona ya. Wano'da hem Pedro'nun hemde Zepo'nun intikamının alınması iyi oldu.

Ölüm şeklini kastetmiştim. Kaido Oden’i sıcak suda kaynatmıştı. Magmaya düşmesi onun abartılı versiyonu gibi olmuş. Big mom’ın bi günahı yoktu normal kafası kesileceğine o da kaynayarak ölüyor. Direk erimez bunlar yavaş yavaş ölecekler.
Oda ayırmamış bunları. Ecellerini bir çizmiş. 😅

Zepo'yu iyi hatırlattın üzülmüştüm ona ya. Wano'da hem Pedro'nun hemde Zepo'nun intikamının alınması iyi oldu.
Belki okuyucu için çok önemsenen karakterler değiller ama seri içindeki karakterler için önemli. Pedro'nun intikamı minkler için Zepo ise Bepo için önem taşır. Ayriyeten Zepo'nun intikamını Pedro'da istiyordu. O da güzel oldu. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık