Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050: Onur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 45.9%
  • Orta

Kullanılan: 83 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 96 29.0%

• Kullanılan toplam oy
    331
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam Yonkou tekledi yahu?
Hasan senin elemana köpek çekti Oda.

Sen 100 kere yatıp kalsan da kazanamazsın o yüzden 30 yıllık meyveni değiştiriyorum dedi hala gelmiş hikaye anlatıyorsun gerçi sana söyleyecek bir şey yok sen yaparsın. Wano'nun en büyük kaybedeni lütfündür bunu ister görürsün ister görmezsin sana kalmış.

Eğer böyle biterse Wano, en büyük kazananı Akainu ve Law olur.

Son düzenleme:
Hasan senin elemana köpek çekti Oda.

Sen 100 kere yatıp kalsan da kazanamazsın o yüzden 30 yıllık meyveni değiştiriyorum dedi hala gelmiş hikaye anlatıyorsun gerçi sana söyleyecek bir şey yok sen yaparsın. Wano'nun en büyük kaybedeni lütfündür bunu ister görürsün ister görmezsin sana kalmış.

Eğer böyle biterse Wano, en büyük kazananı Akainu ve Law olur.
İlk mesajında Luffy dedin. Şimdi benim sevincimi görünce geri bastın.:D WB'nin dalmaya totosunun yemediği adamı tekledi.:D

Yok bu bölüm Luffy'e yazar.

Söylediklerim arasındaki farkı anlamıyorsan ben ne yapayım. Bu bölüm kesinlikle Luffy'e yazar orada bir sıkıntı yok ama bu arc Luffy'i bitirdi. Anlamışsındır umarım.
Luffy bebeğim şafakla birlikte güneş gibi doğdu ne bitirmesi daha yeni başladık asıl biten zkkcı zurucular oldu :ehe:

Bitiremez ki en fazla kazanın dibini sıyırabilir bu arc. :D
Daha önce de sallantıdaydı, dövüşlerinde çok fazla dış etkenler ve yatıp kalkma vardı ama bu arc bitirdi resmen. Tabi bunu @Jacques gibi sınırsız fanlarla tartışamazsın :oleyo2:

Yav he he deyip geçeceksin.

Luffy bebeğim şafakla birlikte güneş gibi doğdu ne bitirmesi daha yeni başladık asıl biten zkkcı zurucular oldu :ehe:
Yav he he :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık