Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050: Onur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 45.9%
  • Orta

Kullanılan: 83 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 96 29.0%

• Kullanılan toplam oy
    331
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazıldığını hiç görmediğim bir eleştiriyi yazmış biri reddite.
Wano'daki açlık muhabbetine Sanji'nin doğru düzgün bir tepkisini görmemiş olmamız hiç olmadı demiş.
Bölüm yorumu olduğu için bölüme ithaf ettiğin bir yorum olduğunu zannederek bölümü tekrar okudum Sanjiyi görmedim sonra bir kez daha okudum yine görmedim ardından fandoma girip bölümde Sanji var mı diye araştırdım yine görmedim sonra Wano'ya genel bir atıfta bulunduğunu kavradım mesajını tekrar okuyarak ve işte şimdi buradayız.

İmparatorlar ve denizciler arasındaki denge muhabbeti aslında daha belirginleşti. Bu açıdan şaka bir yana takdir ettim. Mesela donanma toplanıp gittiği bir imparatoru devirebilir. Ama bu esnada ana üs boş kalacak ve başka bir imparator gelip donanma üssünü yıkıp geçebilir. Aynı zamanda başka bir imparator da donanma üssüne giden imparatorun adasına göz koyabilir vs. Bu yüzden neden pek fazla dolaşmadıkları belli oluyor.

Belki hiçbir amiral tek başına Kaido’yu alamaz ama Marineford’da olduğu gibi denizciler bir bütün olarak diğer imparatorluklar ile aynı seviyede.

Kizaru muhtemelen tek değildir. Green Bull'la geliyor olması muhtemel. Uzun zaman sonra ilk kez heyecanlandım. Gelin donanmanın yiğitleri!

Bölüm net Luffy ve Law'a yazar.

Eğer Kaido ve Bigmom ölürse o zaman işler değişir ve bölüm.

Akainu > Luffy > Law > Kid'e yazar.

Eğer Kaido ve Bigmom ölmezse

Wano'nun en büyük patlayan bombası Akainu olur hiçbir kıymeti harbiyesi kalmaz :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık