Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Estağfurullah. Cp0 sevdan da var ya hangisi daha yoğun onu bilmiyorum sadece. :d.d Ama özünde amiralciymişsin hani mesela. Direkt Lawcılara girdim ben konuyu :dd.d
Cp0 sevdam yok yav. Lucciyi falan sevmem hiç. Bir bu elemanı seviyorum. :D Ayrıca amiralciyiz diye sevemez miyiz Law'ı da. O ayrı bu ayrı :D

@artyomdh @Tiksav Lee sensey başkan liderliğinde bir amiral kulübümüz yok mu? Wano sağ olsun iyi yükseldim amirallere.
Bu yükselişimiz Ryokugyu ile tavan yapacak. Gör forumu amiral gömen adamlar bir anda taraf değiştirecek bu adam gözükünce. :a:

@Ölüm Cerrahı yeni videoyu izledin mi? Uşak kısmı komik bayağı.
Modellik seçimlerinde mi geçmeye çalışıyorlar ne bu soyunmuşlar. :hhh:

Global dediğin nereymiş yav. Zorogen mi ? Olaylardan ne zararlı çıkacam tek başıma gayet iyi iş çıkardım ben .d

Zou'da Odun toplarken uyanış öğrenen bir karakteri savunmakta iyi iş ama hakkını vereyim.
Law'ın uyanış analizlerini araştırırken denk geldiğim sitelerde. İstersen boş vaktim olduğunda getiririm buraya.

Hawkinslerle toplantı yaparken sadece çeneyle uyanış açmış Kid savunucusu mu diyor onu? Ben de senin hakkını veririm.

Global dediğin nereymiş yav. Zorogen mi ? Olaylardan ne zararlı çıkacam tek başıma gayet iyi iş çıkardım ben .d

Zou'da Odun toplarken uyanış öğrenen bir karakteri savunmakta iyi iş ama hakkını vereyim.
Yav demirle tüfek yapan, manda boğa yapan adamı saldırı gücünü savunuyorsun sen. Hatta şey bile diyorsun neymiş Kid Bm'ye Law ile aynı hasarı vermiş. :hhh:

• Like
Tepkiler: Law
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık