Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu uyduruyon. Haki veriyor ya da enerji veriyor muhabbeti olmadı. Daha çok İvankov'un ayağa kaldırması gibi bir şey. Daha çok tüketiyor kendini yani. Yakışmıyor sana Savcım. Yalanla işin olmaması lazım.:D
Yazık yaaaa… Luffy’e üzüldüm bak şimdi… garibimi daha çok yıpratmış meyve uyanışı… neler çekti bu çocuk ya… Halbuki alt tarafı ölmüştü… şimdi bir sürü dezavantajı var garibimin… tükendi çocuk resmen…:/ ksksksksk

Adam 50 küsür sayıdır dövüşüyor.Farkında mısın?Aynı anda adayıda uçuruyordu.Görkem mi kaldı?Tanrı mı olsun istiyorsunuz.
Bu karakterin düşüşüne gidecek olay örgüsünü hazırlamak için 10 yıl harcadı mangaka. Şu son sayıda yediği darbe Doflamingo dövüşünün sonu ile aynı. Ben dövüşün daha etkileyici bir son ile bitmesini istiyorum. 55 bölüm dövüşen adam 56 bölüm de dövüşür sıkıntı yok. Beyazsakal bitik haliyle bile inanılmaz görkemli bir şekilde seriye veda etmişti. Kaido gibi zirve halindeki bir imparator dev bir yumruk yiyip roket takımı gibi yer altına uçup gözden kaybolarak mı yenilsin?

Yazık yaaaa… Luffy’e üzüldüm bak şimdi… garibimi daha çok yıpratmış meyve uyanışı… neler çekti bu çocuk ya… Halbuki alt tarafı ölmüştü… şimdi bir sürü dezavantajı var garibimin… tükendi çocuk resmen…:/ ksksksksk
Birader bari Manga'yı okuyun yav.:S

All Tuckered out. It takes a lot of energy.

Zaten formdan çıktığındaki eşkali de ne kadar enerji harcadığını gösteriyor.

0 kilometre olmuyor güzelim benim, kendini zorluyor İvankov tarzı bir adrenalin basma mı dersin ne dersin bilmiyorum. Bana diyeceğine sen at sahneleri güzel kardeşim.:D
Bildiğin sıfır kilometre oluyor yav bir daha baktım :D abartısız şekilde at uleyn kalp diyor atıyor :hhh:ömründen götürüyor işte klasik Luffy muhabbeti. Meyve olmasa ömrü 10 defa bitcekti tabi o ayrı konu :D

Yazın ordan 1 adet Law'ın meyvesini kendine gelir ya nolcak :D
Law’ın meyvesi… bu sözde çok kullanışsız olan Luffy’nin meyvesinin önünde… diz çöküp tövbe ister… meyve öyle bir meyve. Hükümetten yüz yıllardır kim kaçabilmiş…? Ksksks
Birader bari Manga'yı okuyun yav.:S

All Tuckered out. It takes a lot of energy.

Zaten formdan çıktığındaki eşkali de ne kadar enerji harcadığını gösteriyor.
Eğer okumam yazmam olmasa… beni kandırabilirdin Alpa’cığım… ama Allahtan mangayı okuyabiliyorum… Eğer bu uyanış olmasaydı… Luffy ölmüştü… hiçbir güç şu meyvenin dezavantajı olduğuna beni inandıramaz… Ölüyü diriltti meyve… adama neredeyse sınırsız bir kullanım verdi… yaptığı saçmalıkları hepimiz ağzımız açık okuduk… :d

Law’ın meyvesi… bu sözde çok kullanışsız olan Luffy’nin meyvesinin önünde… diz çöküp tövbe ister… meyve öyle bir meyve. Hükümetten yüz yıllardır kim kaçabilmiş…? Ksksks

Eğer okumam yazmam olmasa… beni kandırabilirdin Alpa’cığım… ama Allahtan mangayı okuyabiliyorum… Eğer bu uyanış olmasaydı… Luffy ölmüştü… hiçbir güç şu meyvenin dezavantajı olduğuna beni inandıramaz… Ölüyü diriltti meyve… adama neredeyse sınırsız bir kullanım verdi… yaptığı saçmalıkları hepimiz ağzımız açık okuduk… :d
Demek ki okuduğunu anlayamıyorsun, ona yapacak bir şey yok, geçmiş olsun. Çağımızın en büyük illetlerinden biri.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık